Nazdar,
tak dnes som rozrazil dušu pri zjazde. Povrch tvorili dosť veľké ostré šutre a som po nich letel a v tej rýchlosti som asi nabehol na nejaký vačší... Doteraz sa mi to ešte nestalo, ale pár dní dozadu som dosť silno nafúkal gumy, podľa tlakomera na pumpe (ručnej) na 3,5bar, neviem či ukazuje presne, ale guma sa ledva dala stlačiť prstami...
A moja otázka je: mohla sa tá duša rozraziť kvôli tomu že bola prefúknutá? Alebo to proste nezvládol plášť? Je to plášť original merida 26x2,1 ale vyzeral že by toho mohol zvládnuť dosť...
29.09.2013 - 19:47:54
00
cim viac nafukas tym tazsie seknes, takze koli tomu to nebolo
29.09.2013 - 20:09:54
00
Na kazdom plasti je napisane min a max tlak,ale tlak 3,5 nieje az taky velky.Tak rozrazit ti to mohol aj velky-ostry kamen.A ak nevies ci ti ukazuje pumpa dobre tak nafukaj koleso a chod do cykloobchodu zmerat ci ti pasuje tlak a ak nie tak si kup novu.Ja som mal tiez problem s pumpou ukazovala mi 7,5 a nezdalo sa mi to.Prisiel som k bratovy a mal som 4,8bar
29.09.2013 - 20:10:15
00
Moze to byt plastom. Ja som sekol na horskom gumu na betonovych paneloch (pfuj) opravil, nudzovo dofukal a na pumpe som omylom namiesto max 4,4bar nafukal cez 6. O par km som opat na mensom vytlku schytal stiknutu dusu. Vymena pneumatik pomohla.
29.09.2013 - 20:19:27
00
keyboard_arrow_up