no pretoze ono to je tak ze pisal som do Kubicasport ci maju jednu prilbu odpoved bola negativna ze uz ju v kamennom obchode nemaju ale ze maju ovela lepsiu a ked si po nu pridem osobne spusti mi ju aj na lepsiu cenu a tak, mam kolegu ktory v ZA studuje tak mi povedal ze mi po nu v pohode zajde(vobec sa v takychto veciach nevyzna) prisiel tam ukazali mu prilbu bola v poriadku zaplatil a doniesol mi ju. ja som si na nete nezistoval ani co to je zac pretoze som vlastne ani presne nevedel o aky model ide poslali mi len fotky kde to nebolo znacne. prilba je aj dost velka aj pomerne tazka(1.5kg) ale velmi pohodlna tak prave preto sa pytam ze co s nou ci jazdit alebo co
06.01.2013 - 14:34:53
00
ked sa v nej dobre citis a hlavne bezpecne tak si myslim, ze to je ok... je kopec ludi co jazdi MX prilby a jazdia fakt bomby
06.01.2013 - 14:41:34
00
ako hej este ked dam do toho okuliare citim sa jak v skafandri a mam pocit ze som nesmrtelny:D ako ja nejazdim nic moc pretoze musim si davat bacha na zdravie a hlavne na tu hlavu tak aj kvoli tomu som volil nejaku takuto prilbu
06.01.2013 - 14:47:50
00
keyboard_arrow_up