chalani mam problem!!

ked som minule padol na biku, podarilo sa mi spravit dieru na pravom stehne, tak zhruba velku 2x2 cm.
v obchode mi poradili nech najdem blok a ze poslu na reklamaciu, ale blok som nenasiel.
a teraz neviem co s tym, ale napadlo ma:
1. zeby som tam nieco nasil, nejaku zaplatu resp. textilnu nasivku s motivom cyklo (ak sa take nieco vyraba) na to miesto...
2. kamos mi radil aby som tam nieco nazehlil takeho rozumneho, ale neviem ci by to vydrzalo
3. dalej uz neviem, poradte, ak ste sa s niecim podobnym stretli

diky moc 8)
25.05.2007 - 19:41:08
00
Taku reklamaciu ti urcite neuznaju , ja som mal podobnu dierku ale bola mensia stacilo to nejak postahovat s ihlou a nitou, nazehlovat to asi nepojde kedze ten material sa so zehlickou nekamarati :lol: a nasivka by mne osobne vadila
25.05.2007 - 19:58:50
00
nemilé ...
môžeš to riešiť akokoľvek, len sa nesnaž niečo nažehlovať. Ten materiál nieje stavaný na teplotu a mohol bysi zahodiť gate aj žehličku.
Ja osobne by som tam dal niečo ujete (srdiečko, sloníka, čertíka) Ked je to už deravé tak schovať sa to nedá, stále to bude vidieť, tak nech to rovno kričí.
Ked to budeš chcieť naozaj schovať, tak skus osloviť výrobcu aby ti poslal kúsok materiálu (prípadne aj s jeho logom)
25.05.2007 - 20:04:00
00
Ja som mal podobny problem. Sikovna teta v Odeve mi to opravila. Takmer to nevidno. Existuje taka specialna nazehlovacia latka. Samozrejme ze sa to muselo nazehlovat cez navlhcenu latku a teta v tom uz mala prax urcite... Nazehlila mi to odspodu a potom este aj presila sedou nitou. Takmer takou istou farbou ako su cyklogate. Je pravda ze ja som nemal dieru, ale len natrhnutu latku. Tak ako sa zvykne trhat latka. Bola rozthnuta do L. zajtra som v Partizanskom, tak hladaj bud cierno-modry Scott scale 30, alebo biely mikrobus s vozikom. Budem ich mat so sebou ak ich chces vidiet.
25.05.2007 - 20:06:21
00
no hej, nazehlit by to slo velmi tazko, len pre niekoho s praxou
kludne by som uz prijal az hocico na nasitie, je mi to uz jedno, kludne aj srdiecko a hoci aku volovinu, len prave tu volovinu neviem kde zohnat, musim este obist par obchodikov v meste, kde by teoreticky, skusim, ale najblizsie az v pondelok...
25.05.2007 - 20:14:28
00
Vo Vele raz dávali, síce v JAMe, ale jeden si tam potrhal elastické nohavice a našil tam maličké záplaty Sensor, na každú dierku. Mal ich tam asi 7. :) ale nevyzeralo to zle, mne osobne by to nevadilo. Takže kaso, šupni tam nejakú záplatku, pozerám že si z PE, ak poznáš Peťa Prháčka (Authority), ten by niečo mohol mať/zohnať.
25.05.2007 - 21:02:39
00
kaso ked som bol maly babka chodila kupovat tie zaplaty do Bosian ked ide smerom z Pe tak po lavej strane asi 100 m pred slovnaftom je taky obchodik ze Mariatex tam maju latky a take srandy sa mi zda ze som tam videl aj fox zaplatu asi rozmerov 3x3 ked budes mat cestu behni sa tam pozret
25.05.2007 - 21:17:00
00
kaso bud popozeraj po niecom ako ta nazehlovacia zaplata a opatrne nazehli odspodu-iba spickou zehlicky a cez noviny alebo to daj nejakej sikovnej zenskej podsit nejakou latkou co ta nebude oskierat,nieco nie moc hrube a prijemne ked to ma byt od spodu,ked bude nit tej istej farby,ani to nebude vidno.Alebo moznost3-nove nohavky :P
25.05.2007 - 23:31:27
00
lio04: peta som opytam, keby tam nebola ta jeho zenska :evil: tu nemusim
mliecko: hej niekedy sa budem musiet zastavit (dnes si dobre zajazdil PE)
warzone: aj to ma napadlo ako prve, ale hned som to zamietol z isteho dovodu :wink:
26.05.2007 - 17:50:58
00
Dakujem na moj druhy maraton to bolo pre mna dobre 8)
ma tesi ze som prebehol matheosa ale nehovorte mu to :twisted:
26.05.2007 - 18:24:10
00
spat k teme: co takto tu dieru proste neriesit :lol:
alebo je este taka moznost kupit si este jedny a pouzivat ich podla narocnosti terenu :wink:
26.05.2007 - 18:51:14
00
mliecko: ten na lavicke, to bol tvoj otec?
neboj, matheos sa nic nedozvie, boze on je aky vysoky, som a pri nom citil ako zasran :lol:

martinux: no riesit by som to chcel, pretoze ked niekoho stretnes, tak len na to kukaju a nie je to pekne
kupit este jedny je zamietnute z dovodou opisovanych vyssie :(
26.05.2007 - 21:20:07
00
ano bol sa pozret lebo bol aj v Pravenci a pacilo sa mu tam tak prisiel aj sem
to je nic ale ja mam 194 cm a tiez zazivam ten isty pocit ako ty
26.05.2007 - 21:31:29
00
veru niekedy je ta vyska ina nevyhoda, napr. (mam 187) som isiel v piatok do foxu v ziline a tam sa islo dole schodami a som ten strop nejako neodhadol a iba zrazu j** hlavou do stropu, no aspon ze to velmi nebolelo :lol:
26.05.2007 - 21:37:49
00
Ak su tie gate cierne a mas doma nejaky zvysny kus cyklooblecenia, ktory si uz vyradil (gate, navleky), tak odstrihni z nich zaplatu.
28.05.2007 - 10:09:09
00
keyboard_arrow_up