nepoznate nejaky shop kde by som zohnal nejake spojky na retaz v roznych farbach???
lebo dnes som kupil jednu zlatej farby a vyzera to dobre,ale stala 50sk a chcel by som nieco lacnejsie, kebyze viete o niecom takom tak pls poradte
20.09.2008 - 20:55:15
00
urcite to poterbujes? ja som mal spojku povodne zlatu a retaz stribornu, par mesiacov a nebolo poznat rozdiel vo farbach... cim som chcel povedat ze ta farba tam urcite dlho nevydrzi
20.09.2008 - 21:01:44
00
urcite to poterbujes? ja som mal spojku povodne zlatu a retaz stribornu, par mesiacov a nebolo poznat rozdiel vo farbach... cim som chcel povedat ze ta farba tam urcite dlho nevydrzi

tak vyzera to celkom dobre, mne to nechyba, ale kamos to chce, a keby bol nejaka dobra cena tak to zoberem aj ja
20.09.2008 - 21:05:00
00
Vsetky spojky su asi z ocele/kovu alebo niecoho,z coho farba za cas zide,takze je jedno,ci je zlata,modra,cervena aj tak to zide 8)
20.09.2008 - 21:06:39
00
jaaaj, chapem, tak v tom pripade ja na to kaslem
20.09.2008 - 21:23:54
00
ale ak by si chcel ešte nejaké farebné drobnosti, tak aha sem:
http://www.kupkolo.cz/produkty/Komponenty-horske_29/Prevodniky_99/Sroub-do-prevodniku-Token-AL-K083_3685.html
http://www.suncycle.sk/index2.php?nazov=Kolie?ka%20do%20prehadzova?ky&id=873&extra=2
:-D
20.09.2008 - 21:32:00
00
a tie šrouby do prevodníkov vyzerajú potom takto...

Prílohy:

xt2.jpg
xt2.jpg 58.28 KiB thumb_up0thumb_down

21.09.2008 - 14:52:40
00
Hehe. No ta rychlospojka (najpravdepodobnejsie zlata sram) nie je zlata kvoli image ale kvoli rozliseniu a aby sa dala ta rychlospojka v pripade potreby rychlo na retazi najst - zlata je na 9 speed retaz na 8 speed je strieborna. Pokial moc riesis farbu retaze co je inac imho uplna blbost tak si kukni retaze kmc. Robia tusim nejaku tyrkysovu - je to pokryte nejakym teflonom ale aj zlate - skor take ultra lite profi retaze s hollow pinmi a tak. Retaz je v zasade spotrebak tak by som nejaky image v tomto pripade neriesil :wink: Este taka vec wingpro pokial retaz menis ako mas a mas dobre nastavene vsetko (salter a tak) tak ti ta zlata za dobu zivotnosti retaze urcite nezide :wink: - ale je to v zasade jedno
21.09.2008 - 15:47:27
00
nepoznate nejaky shop kde by som zohnal nejake spojky na retaz v roznych farbach???
lebo dnes som kupil jednu zlatej farby a vyzera to dobre,ale stala 50sk a chcel by som nieco lacnejsie, kebyze viete o niecom takom tak pls poradte




Taketo farebne kravinky a doplnky maju v extrem bikuv Bratislave
21.09.2008 - 15:56:58
00
Hehe. No ta rychlospojka (najpravdepodobnejsie zlata sram) nie je zlata kvoli image ale kvoli rozliseniu a aby sa dala ta rychlospojka v pripade potreby rychlo na retazi najst - zlata je na 9 speed retaz na 8 speed je strieborna. Pokial moc riesis farbu retaze co je inac imho uplna blbost tak si kukni retaze kmc. Robia tusim nejaku tyrkysovu - je to pokryte nejakym teflonom ale aj zlate - skor take ultra lite profi retaze s hollow pinmi a tak. Retaz je v zasade spotrebak tak by som nejaky image v tomto pripade neriesil :wink: Este taka vec wingpro pokial retaz menis ako mas a mas dobre nastavene vsetko (salter a tak) tak ti ta zlata za dobu zivotnosti retaze urcite nezide :wink: - ale je to v zasade jedno

hej na striebornej PC-971 som mal zlatu spojku.. jasne ze je to na to , aby ju clovek hned nasiel (alebo aby vedel kedy ma nastriekanu celu retaz :) ) ale ako vravim, ku koncu zivotnosti (ale pred) uz zlata nebola... a hladal som teda dlho :))
21.09.2008 - 16:16:09
00
keyboard_arrow_up