Ahojte,
rad by som Vas poprosil o nazor na farebne zladenie biku pre manzelku. Ram som zakupil Drossiger (vid priloha) v sete s ciernou vidlou Recon gold. Rafiky planujem Mach1 3,90SL http://www.mach1.fr/composants/pages/jante.aspx?id=94, na ktorych je cervene logo vyrobcu. Ako zladit bike, do modrej alebo do cervenej? Na vidle je lockout v modrej farbe. Je mozne dane koliecko na lock vymenit za cervene? Alebo by ste odstranili nalepky na rafikoch a ladili do modrej? Nechcem to nejako prehanat, prevaha bude bielej a ciernej, ale take drobnosti ako objimka na sedlovku, sroby, bowdeny alebo nejake drobnosti v tretej farbe by mohli byt fajn, kedze sa jedna o "babsky" bike, nemyslite? Mate tipy na nejake farebne kombinacie (popr. foto by bolo fajn). Za rady vopred vdaka.Brtko
PS: ak sa tu uz podobna tema nachadza, prosim o presunutie, pri hladani som ale ziadnu nenasiel

Prílohy:

24879_00_d.jpg
24879_00_d.jpg 73.37 KiB thumb_up0thumb_down

26.03.2013 - 13:42:41
00
..opytaj sa skor manzelky ake farby tam chce.. nie na fore. Ona na tom bude jazdit predsa :) Keby to bolo aj pre 90% publika skarede, hlavne nech sa to jej paci.
26.03.2013 - 16:33:36
00
Z vlastných skúseností si myslím že zháňať červené doplnky bude jednoduchšie/lacnejšie ako modré :-) Tiež farebný odtieň červenej je konzistentnejší čo sa týka rôznych výrobcov. U modrej čo výrobca to trošku iný odtieň.
26.03.2013 - 18:31:43
00
bovdeny nedavaj farebneeee :tmi: podla man to netreba cackat farbami, max. tie srouby na prevodniky, a mozno upinak sedlovky. Ci uz modre alebo cervene, osobne si myslim ze s cervenou budes mat lepsi vyber, aj ked budes vyberat rafiky, vasinou su na nich cervene nalepky
elegantne cieronobiele to bude fajn. Skor ries ci biele rajdy a biela sedlovka, alebo cierne ?
26.03.2013 - 19:22:40
00
Mne tam nesedí ten biely predstavec.

Inak k bielej a čiernej sa dá poladiť hocičo. Osobne by som šiel do zelenej, no tú je veľký problém zohnať.
26.03.2013 - 20:06:58
00
Dakujem vsetkym za odpovede. Zelene doplnky su celkom zaujimavy napad, skusim sa na to pozriet, len by to potom asi chcelo aj nejaku decentnu grafiku na ram v zelenej farbe. Ten biely predstavec by si nahradil ciernym? Rozmyslal som, ze by som predok dal cely cierny (rajdy, predstavec, gripy) a zadok cely biely (sedlovka, sedlo) a tie doplnky cervene/zelene. Alebo to nebudem silit: alternativa1 - biele rajdy, predstavec zostane biely, cierne gripy s cervenou objimkou, cierna sedlovka aj sedlo(smrncnute bielou), cierne hadice, cervena objimka a sroby tiez. Alternativa2 - vsetko cierne, ram biely. Musim si to asi vyskladat v nejakom "skicari", aby som mal nejaku predstavu.
27.03.2013 - 10:12:38
00
Osobne by som to riešil jednoducho. Biely rám, doplnky čierne (+ biele sedlo) a šróbiky, ventilky, gripy, ... v nejakej farebnej variante. Zelená je neokukaná, aj keď sa o chlp ťažšie zháňa.
27.03.2013 - 10:35:37
00
keyboard_arrow_up