Ma prosim Vas niekto skusenosti s tymto modelmi?
Som uplny BEGINNER a zaujimali by ma nazory na tieto bicykle,hlavne na ASX..
Ci by to bola vyhodna kupa,ci by bolten bike vhodny pre mna,pre zaciatocnika..
Hladam tak nieco okolo 1000e +/-
ASX: http://velosprint.sk/shop/c.224_539_547/ghost-asx-5100-09.p.9850
AMR: http://velosprint.sk/shop/c.224_539_547/ghost-amr-5500-09.p.9851

Dakujem za rady a nazory...!!!

Peter
04.04.2010 - 16:01:17
00
tieto dva sa lisia iba vybavou, ako je zvykom lepsie je drahsie aj ked to nie vzdy plati...
-tiez pozeram bike a tento som vylucil lebo nema lockout zadneho tlmica co by mohlo byt problemom pri pripadnej dlhsej jazde po ceste...

Pri hladani spravneho zeleza si vsetko sam pozri a never vsetkemu co ti kto napise a povie ;)
lepsie raz vidiet ako sto krat pocut
06.04.2010 - 00:09:02
00
Pri hladani spravneho zeleza si vsetko sam pozri a never vsetkemu co ti kto napise a povie ;) lepsie raz vidiet ako sto krat pocut

Mas pravdu. Lepsie raz nevedomky vidiet, ako stokrat pocut skusenosti inych.
Pozri moj podpis. Zamykanie tlmica na ghoste som nepouzil ani pri necakanom 70 km vyjazde po asfalte a slo to bez problemov. Ak by sa dalo, tak ti moj zamok tlmica venujem, mne je na nic.
06.04.2010 - 08:52:32
00
aj toto som myslel tym "co ti kto napise" Jfab asi vstal lavou nohou a teraz by rad zaflamil :) a miesto toho aby ti objektivne poradil sa tu radsej navaza a neradi.
-
jfab svoje slovicka si nechaj pre seba a nevsuvaj ich medzi moje to robia politici a nie ludia...
-
radsej blizsie napis preco si ho nepouzil? islo o jednorazovu zalezitost alebo ho na tom ghoste naozaj netreba ani na cesty...?

A tym lepsie raz vidiet ako sto krat pocut som myslel ze sto krat viac povie video pripadne fotka s popisom ako ked niekto napise ze "to je take a take".
na dalsie PRIPADNE navazanie sa nereagujem az tu nevznikne flame :)
06.04.2010 - 10:40:06
00
Netusim, co je navazanie a ani ma to nezaujima.
Pozri na tlmic so zamykanim a povedz mi, co z neho vycitas.
Precitaj si par nazorov na skusenosti s roznymi tlmicmi a potom reaguj.
Moj nazor je taky, ze kupit fulla a potom ho pozamykat je taky isty, ako na Sahare postavit bazen a chciet sa v nom korculovat.
06.04.2010 - 10:56:18
00
Moj nazor je taky, ze kupit fulla a potom ho pozamykat je taky isty, ako na Sahare postavit bazen a chciet sa v nom korculovat.


:clap: trefne napisane :clap:
06.04.2010 - 15:44:02
00
keyboard_arrow_up