Cafte,chcel by som si kupit gripy z UK (nejaky shop v Londyne,nie internetovy),ale neviem presne ake si mam vybrat...Moja prestava je asi takato
:arrow: Cena do 10 libier
:arrow: Lock,aspon na jednej strane,radsej na dvoch
:arrow: Nejaky vzor,co sa neosucha za dve dni ako moje sucasne za 50.-
Zatial som si vybral Kona Log (Lock on) Grips s vahou 96g :wink:
19.06.2008 - 18:00:04
00
Niečo takéto? Charge Sponge Grips, vyzerajú podľa mňa dosť dobre :wink:
19.06.2008 - 18:03:01
00
Su dobre ale na wiggle :cry: Potrebujem to niekde v UK shope
19.06.2008 - 18:10:20
00
Tak myslím, že by nemal byť problém ich niekde v Londýne zohnať, je to britská značka.
19.06.2008 - 18:15:05
00
No je to kamos mojej mamy a ma dost roboty takze by som ho nerad zatazoval tym,aby mi ich este hladal...Dost je,ze ich kupi a donesie mi ich na slovensko :!: Inac tie Kony su dobre :?:
19.06.2008 - 18:29:08
00
Serus...
Tiez som vcera menil gripy po tom, ako sa mi zacal pravy na konci trhat po asi 530km.

Moje poziadavky boli:
- prilnave spracovanie povrchu gripu
- aby neboli prehnane makke
- aby boli srobovacie
- s kovovymi ciapockami na koncoch rajd. :)

Len pre info, jazdim zasadne v rukaviciach...

Nakoniec som sa rozhodol pre tieto gripy od Sunline-u:
http://www.wiggle.co.uk/ProductDetail.a ... On%20Grips

Moje pocity: jednoznacne zmena ku lepsiemu, co sa tyka manevrovania, i ked som s tymi novymi dal iba Stranik.
Ale uvazujem aj nad novymi rukavicami (2-roky tym starym stacilo), takze to musim pocitovo zosuladit a malo by to byt v pohode.

Bohuzial som nemal moznost uchopit tieto v prevedeni thick, cize hrubsie:
http://www.wiggle.co.uk/ProductDetail.a ... On%20Grips

Takze tie prve Ti mozem doporucit...
Samozrejme je Ti zbytocne davat ich na nejaky kross alebo ziletku, neviem na aky bajk to chces. Ale je to o pocite, takze...suit yourself

ups...teraz som si vsimol, ze chces do 10libier...nuz uvaz, ja som ich tu kupil o malo lacnejsie ako na wiggle a mozno moje postrehy a typ pomozu niekomu inemu...
20.06.2008 - 09:15:21
00
keyboard_arrow_up