ma niekdo uz skusenosti s tymito brzdamy ?? aj ked asi este nie ale ked niekdo bude o nic wedet neco viac nech napise cena at.....d

Prílohy:

hayes-stroker-trail-carb-cylinder.jpg
hayes-stroker-trail-carb-cylinder.jpg 11.89 KiB thumb_up0thumb_down

23.08.2007 - 17:30:26
00
warzone o nich nieco spominal, ale blizsie ti ktomu nepoviem...
23.08.2007 - 20:15:24
00
no moc o nich neviem,tiez ma zaujmaju,vsetko co bolo o nich povedane je tu:
http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t ... r&start=30
23.08.2007 - 22:08:55
00
Trosku to tu ozivim kedze o Strokeroch som tu nenasiel moc popisaneho - teda okrem prispevkov z minuleho roka ze jew to novinka a ze to nikto nejazdi este... Takze zaujimalo by ma ak to níekto jazdi ze co su to za brzdy - konkretne model Trail. Mozno si ich az tak vela ludi nekupuje ale viem ze napr. giant ich dava na hotove biky. Ide mi totiz o to ci nechat na novom biku pre priatelku Hayes Stroker Trail (konkretne ide o trance X) alebo tam radsej bachnut moje "stare" XTcka (2004). Nejake napady?
01.07.2008 - 14:34:27
00
ja mam stroker trail v predu a spokojnost 8)
01.07.2008 - 14:42:17
00
Trosku viac keby si napisal by nezaskodilo. Aky mas kotuc velky? Aky styl jazdis? S cim to mozes porovnat? :wink:
01.07.2008 - 14:43:42
00
mozem to porovnat s hayes sole :D, jazdim XC a mam 160 kotuc, a brzdi to super
01.07.2008 - 17:56:13
00
mozem to porovnat s hayes sole :D, jazdim XC a mam 160 kotuc, a brzdi to super

to je teda recenzia :shock:
01.07.2008 - 18:04:31
00
to je teda recenzia :shock:


Tak, tak. Sak trosku napisem ak ta to nezabije. Aky maju chod? Su kusave? Aka je davkovatelnost?
01.07.2008 - 18:14:08
00
chod maju dobry, no len niekedy sa stane ze skre kotuc, kusave neni su, idu brzia pekne , netrhaju, a davnkovatelnost, to neviem co je, to myslis to ze kolko sa ma packa hybat? no tam mas take koliesko a tym si nastavis
01.07.2008 - 20:58:58
00
chod maju dobry, no len niekedy sa stane ze skre kotuc, kusave neni su, idu brzia pekne , netrhaju, a davnkovatelnost, to neviem co je, to myslis to ze kolko sa ma packa hybat? no tam mas take koliesko a tym si nastavis


nic v zlom alebo proti tebe, ale ty asi nebudes uplne ten najvhodnejsi adept na pisanie recenzie na tieto brzdy :-)

Inak davkovatelnost znamena zhruba to ako dobre dokazes davkovat brzdny ucinok, to je vsetko "to" medzi polohami odbrzdene a zabrzdene na maximum :-)
01.07.2008 - 22:33:39
00
da sa to pohode , cim vyse zmacknes, tym vyse to brzdi :), a v poho vies kolko si zmackol, da sa to plne ovladat kolko chces brzdit, ci malo ci vela
01.07.2008 - 23:10:37
00
Hmmm, no nic proti tebe sefe jazdit mozno vies :) ale teda s vyjadrovanim je to poslabsie, najprv som myslel ze snad to porovnanie na nieco bude (aj ked som vlastne ziadne hayesy nikdy nejazdil) ale myslim ze aj keby si to porovnal s necim co poznam bolo by mi to na hovno.

Ale nic to skusim ti dat navod a podla toho neco napis prosim - napr. jazdil som XT 04 (hlavne ich chcem porovnat s tymi strokerami trail ale nemam moznost ich vyskusat) su to brzdy spolahlive, vobec sa nezavzdusnovali, servis velmi jednoduchy, davkovatelnost velmi dobra, trocha dlhsi chod packy ale tak akurat, velmi predvidatelny linearny chod, maximalna brzdna sila nie az tak silna ako povedzme niekotre ine (napr. Avid J7) - treba trosku vacsiu silu na zablokovanie ale zasa absolutne nekusave, nepodarilo sa mi ich ani raz prehriat, rovnako aj pokles brzdneho ucinku pri dlhsom brzdeni len minimalny. Teraz som menil za magury ktore som bohuzial nemal moznost este velmi odskusat (tj len okolo baraku takze nejsu zabehnute) ale uz teraz citim ze chod packy je kratsi (co mne velmi vyhovuje), nejavia sa ako kusave, brzdny ucinok hodne silny, davkovatelnost vynikajuca aj ked treba zvyknut na kratky chod (tj treba na ne jemnejsie), ku koncu sa strmsie prejavi ich sila (ktora sa mi aj napriek letmemu porovnaniu javi pomerne velka)

Ak by si dokazal skomponovat nieco aspon trosku podobne tomuto na temu Hayes Stroker Trail myslim ze nielen ja ale viacero ludi tu na fore by bolo povdacnych kedze na tieto brzdy som tu nasiel viacero otazok ale takmer ziadne relevantne odpovede
02.07.2008 - 01:09:42
00
no, ja jazdim tieto hayes stroker trail asi mesiac a pol, ale len prednu, mal som aj zadnu ale mojim "pricinenim" uz nefunguje :D , no a takze napisem taku kratku recenziu aspon o tejto prednej. Kedze moja starsia zadna brzda pracuje asi na 20 percent, pretoze potrebuje nove platnicky (tie najblizsie dni budu) tak moja predná brzda je o mnoho viac zatazovana, brzda je taktiez spolahliva, ako jorge spominal jeho, chod packy je dost kratky, aspon ja ho mam maximalne 1 cm, na zabrzdenie aj pri vecsich zjazdoch netreba vynalozit vecsiu silu, aspon nie pri mne, lebo mam 60 kg :) , neviem ako to bude pri ostatnych tazsich jazdcoch, ovladatelnost brzdy je na vybornu, nemoze sa vam stat, ze ked idete vecsou rychlostou a pozabudnete sa a viac zmacknete brzdu, ze by vas to kuslo, brzdy ucinok je vystupnovany tak, aby ste zabrdili plynulo, ale rychlo, tieto brzdy maju podla mna strasne velku nevyhodu a tu, ze sa strasne prehrievaju pri intenzivnom brzdeni (mam 160 kotuc), ked som bol pri trosku prudsom zjazdiku , a udrzoval som stabilnu rychlost okolo 10 km/h niakych 100-200m , dostala brzda velmi zabrat a ked som zastal, kotuc bol taky horuci, ze sa nedal ani chytit, a koli tomu si berie svoju dan aj bzdny ucinok, zhorsi sa asi o 10-30 percent, ale stale je to v takom rozhrani, ze mozte v pokoje a s prehladom bezpecne zabrzdit,
04.07.2008 - 20:40:55
00
a ked som zastal, kotuc bol taky horuci, ze sa nedal ani chytit

no neviem ako u vas, ale ja mam bezne po kazdom zjazde kde aj brzdim kotuc taky horuci ze sa neda chytit...preto ho nechytam...
04.07.2008 - 21:19:28
00
keyboard_arrow_up