dnes alebo zajtra si idem kupit nove hlavové zlozenie, neviem ci budu mat presne to ktore chcem tak som si vybrral 3typy
chcel by soom vediet vase nazory

1: Momentum GG grease guard

alebo

2: Ritchey Scuzzy Logic PRO

alebo

3: Ritchey WCS Logic PRo

ktore z nich je asi najlepsie /prve z druhym stoja skoro rovnako ale to tretie je trosku drahsie)

a este nieco vsetky try su lisovacie!!! ako tie stare vytiahnem z biku???
este som to nerobil tak plz poradte
30.08.2005 - 09:58:42
00
kedze ti nik nepise,tak to skusim ja :)

1.kup WCS
2.daj si to spravit v predajni/servise
2.ak nie,tak:
stare misky su tam nalisovane.takze ich budes musiet vyrazit kladivom.pozor na trubku-je to kov.ak je ram ocelovy,tak to pojde trosku pomalsie (ocel je pruzna a pohlcuje naraz),ale mas mensie riziko poskodenia trubky.ak je to hlinik,pojde to rychlejsie-ale o to je to nebezpecnejsie...
nove misky musis nalisovat na ram.na to ale budes potrebovat pripravok.samozrejme,da sa to spravit aj bez neho,ale...jeden zly uder a riskujes poskodenie misky ci trubky a si tam,kde si nechcel byt :-(

ale radsej nasleduj iba krok 1 a 2. toto je papino fest nebezpecna vec,lebo mozes poskodit hlavovu trubku (alebo nove zlozenie) a potom ta vymena hlavoveho zlozenia vyjde na viac prachov,ako si pocital predtym...
takze
30.08.2005 - 14:15:16
00
Dik moc!!!! dam to do servisu ale len tak pre zaujimavost ako sa ten pripravok vola??? (ram biku je ocelovy)!!!!
30.08.2005 - 14:34:01
00
tak to by si chcel uz fakt vela - nezda sa ti? :-)
31.08.2005 - 02:54:05
00
stahovák a lis, prípadne kladivo a tvrdé drevo :-)) Nikdy nebúchať napriamo, vždy cez doštičku .... menšie riziko poškodenia.
02.09.2005 - 12:14:40
00
keyboard_arrow_up