Niekde v jednom shope v Blave .. otazka "mate original Avid dosticky na Avid Elixir hydry?". Prvy predavac , hlada, prehraba .. nic .. "..len na objednavku", "ok, dakujem" vravim a odchadzam, na co druhy predavac .. "elixir to su take brzdy, ze to sa neda len tak kupit dosticky, to sa preda tak jedny za 2 roky" :geek:
15.09.2009 - 15:52:50
00
Este mam posledne na sklade original Sram Elixir, ale uz len organicke/hlinik cize drahsie na www.elitebikes.sk ak si ich este nezohnal.
15.09.2009 - 18:22:50
00
Dik, uz som si objednal, uvidim ake budu, zatial prvy pokus organika horko tazko pouzitelne dozadu. Aky je vlastne original ? Sintered, organic .. ? (Elixir Mag)
15.09.2009 - 19:28:10
00
Proste original ostane vzdy originalom. Vydrzia dlhsie, nekoroduju a pri zahriati sa nerozpadavaju ako niektore no name platnicky. Z vlastnej skusenosti viem ze to tak naozaj je. Pre milovnikov odlahcovania su k dispozicii dosticky s AL zadnou platnou kde vahovy rozdiel aj pri takejto malej suciastke je citelny. S novymi Elixir Mag 2010 som zatial nemal tu cest, takze neviem presne v com je pripadny rozdiel. Myslim ze coskoro pridu do distribucie, takze viac info najdes na www.elitebikes.sk
16.09.2009 - 08:30:51
00
Aha alu platna :x Hmm .. odvazil som zjazdene platnicky .. vazia 9g aj s pruzinkou. Takze to znatelne odlahcenie bude asi 4g :D .. to uz radsej zo zatatymi zubami ustrihnem to moje zadne zakrutene lanko :rofl:

No, sice suhlasim, ze niektore noname dosticky mozu byt problem, ale co je noname vyrobca ? Btw, ja som sice napisal, ze organika dozadu co som kupil je len tak,tak, ale nie preto, ze by s dostickami nieco bolo, ale preto, ze je to organika. Napriklad podobne ked som v Juicy brzdach hodil dopredu BBB, tak nic moc.

A preto som sa pytal, aku zmes dava Avid na svoje original Elixir Mag (jazdim ich uz asi 3 mesiace), pretoze napriklad na Code sa nedava metalika ale tusim semi-metalic. Prd sice viem , v com spociva kuzlo osobnosti takychto zmesi, ale budiz :) Kua, este chvilu a mozem chodit na kavu s kamosmi z rallye diskutovat o problematike zmesi na dostickach :x
16.09.2009 - 10:24:38
00
keyboard_arrow_up