existuje nejaka redukcia na uchytenie zadnej kotucovej brzdy na rame, krory nema navarky, je to merida matts 01´profil je obdlznikoveho prierezu, ak ano kde sa da zohnat a za kolko, dik
14.07.2005 - 15:02:27
00
nieco take existuje ale pochybujem ze to zozenes a za druhe je take ze to ani riadne nebrzdi.Fakt to asi nepojde
14.07.2005 - 19:14:55
00
kup novy ram, akekolvek ine riesenie je podla mna nespolahlive...
15.07.2005 - 03:37:58
00
no tak skoro to asi nebude :-(, ale dik za rady, btw nejake dobre gumicky, teraz jazdim clarks cervene na avid sd5 a za mokra to vydava hrozne pazvuky,
15.07.2005 - 09:01:43
00
stan - a nezabudni si ich dat namntovat u otca tvojej kamoski ... potom popis ako to dopadlo :)
respektive este 1 dobra rada ... popros ho aby ti na ram tie uchytki na kotucki prizvaral ... a je to :):):)
15.07.2005 - 14:45:12
00
no kebyze ma Cr-Mo Ram tak by to mozno aj slo ...
16.07.2005 - 02:00:52
00
geroy napísal/a:
-------------------------------------------------------
> kup novy ram, akekolvek ine riesenie je podla mna
> nespolahlive...


Pri kupe toho noveho rama si zmeraj napisi na rame od vyrobcu ci su neni o 4mm vysie ako druhy na to ta geroy neupozornil
Lebo si zapametaj ak na nieco take natrafis ta znacka je na pi... nieco take sa pri 30 000 bike stat nemoze akle mne sa to stalo to cumis a nehcu mi to vymenit ze to nevadi sraci ked to neva ta preco mi nedoskrabali cely bike v shope a nepovedali sak ide brzdi to !!!
16.07.2005 - 19:34:17
00
2Duro : Ja sa uz neovladnem , o co ti ide ?!? CHCES PROVOKOVAT CI CO ?!?

TAKE SPROSTOSTI AKO ZE LOGO RAMU JE O 4MM NIZSIE NAPADNE LEN UPLNEHO MAGORA.

Ak iba provokujes,si uplny chudak,mal by si radsej jazdit....
Ak to myslis vazne,plati to iste...
19.07.2005 - 18:20:07
00
ďuri napísal/a:
-------------------------------------------------------
> 2Duro : Ja sa uz neovladnem , o co ti ide ?!?
> CHCES PROVOKOVAT CI CO ?!?
>
> TAKE SPROSTOSTI AKO ZE LOGO RAMU JE O 4MM NIZSIE
> NAPADNE LEN UPLNEHO MAGORA.
>
> Ak iba provokujes,si uplny chudak,mal by si radsej
> jazdit....
> Ak to myslis vazne,plati to iste...

Tak neviem kao si na tom psihicky ja som ok vacsinou a hlavne cez prazdiny

ad1 nauc sa co je to ironia
ad2 zivot s ironiou je krajsi
ad3 no neviem ako teba ale mna bi ***** keby na bajku za 80 litrov boli na rame krivo nalepene loga

ad4 magor si ty kdo povedal ze som to meral ja som to vobec nemeral ja som to len odhadol

ad5 neni si v poriadku trpis domislavostou daj si valium a ukludni sa milacik !!!
19.07.2005 - 21:20:02
00
Aha takze ty si to mysle ako zart ? No NEVYZNELO to tak moc s tvojho podania.Ak aj hej,je to obycajny suchy ubohy vtip ( "ironizuj" si dakde na chate ,sam v tom nijaku ironiu nevidim,sak ani sam nevies co to je )

Tak ty si to odhadol ? A TO TU KVOLI TOMU PISES ?!? CO KED SI SLEPY AKO PATRON A TO LOGO JE NORMALNE ?!?

Ja mam byt kludny ?! Ja si sem pridem precitat diskusiu o roznych veciach na bike a nemienim citat tvoje TOTALNE UBOHE TEMY AKO SA TI POSKRABAL LAK A AKO JE LOGO NA RAME KRIVE.

Takze moja rada znie stale rovnako: CHOD RADSEJ JAZDIT A NEPIS SPROSTOSTI
19.07.2005 - 21:27:34
00
ďuri napísal/a:
-------------------------------------------------------
> Aha takze ty si to mysle ako zart ? No NEVYZNELO
> to tak moc s tvojho podania.Ak aj hej,je to
> obycajny suchy ubohy vtip ( "ironizuj" si dakde na
> chate ,sam v tom nijaku ironiu nevidim,sak ani sam
> nevies co to je )
>
> Tak ty si to odhadol ? A TO TU KVOLI TOMU PISES
> ?!? CO KED SI SLEPY AKO PATRON A TO LOGO JE
> NORMALNE ?!?
>
> Ja mam byt kludny ?! Ja si sem pridem precitat
> diskusiu o roznych veciach na bike a nemienim
> citat tvoje TOTALNE UBOHE TEMY AKO SA TI POSKRABAL
> LAK A AKO JE LOGO NA RAME KRIVE.
>
> Takze moja rada znie stale rovnako: CHOD RADSEJ
> JAZDIT A NEPIS SPROSTOSTI



JA nejazdim ja som korba zo zeleza!!!

Ake veci si normalne prisiel citat o bikoch Topic typu Poradte mi vydlu do 1200 korun!!!

Ten koko... co sa pita nech si zezene info na nete a v katalogoch a vpredajni a ty samozrejme ako profik mu odpovies a mas z toho dobry pocit jako sa v tejto problematike vyznas ano si mudry!!!


JA sa moc nevozim kamos ja hlavne stacionarny a beh a dvihanie zeleza bike som kupil na litka ale nto tebe nic nehovori inac ma aj trento sport daco do seba ked si tak sam v lese ??? ano mam pre ma pretoze tvrdy sport neni pre sracov!!!!!
19.07.2005 - 21:42:57
00
Ahaaaa,co hned nepovies,sak to si mohol vediet ,ze my sa iba tak vozime na biku po okoli,ine sporty zasadne nerobime a sedime doma pred telkou.

Zato ty si uplny frajer,ten beh na stacaku a dvihanie zeleza ma uplne beru,musi byt odvaz,no skoda ze to je "tvrdy" sport len pre teba.

Myslim,ze kebyze tu ma kazdy napisat ake sporty okrem biku robi,mohol by si ist, no ved viete kam...na bycikel a jazdit , tak by si mi tu netaral o tom ako si si zaobstaral bycikel na posilovanie lytiek.


Moja rada znie stale rovnako aj naposledy,nezakladaj tu sproste temy o tvojom biku a mozes si kludne ist dalej posilovat tvoje lytka a budeme obaja spokojni a stastni.

BTW : Skoro vobec nedokazem precitat tvoje odpovede na prispevky, takze skor nez zacnes pisat, nadychni sa , porozmyslaj co chces vlastne povedat a napis to s kludom.Mozno potom tu tvoju rec pochopim.
20.07.2005 - 08:05:16
00
DURO napísal/a:
JA nejazdim ja som korba zo zeleza!!!

tak toto ma dojalo


a na posilovanie litiek hehe magor
20.07.2005 - 10:15:59
00
no uz ked ste sa vybujacili, tak teraz mi snad niekto poradi ake gumy do spalkou ktore za mokra nekvicia, este raz mam clarks cervene brzdy avid sd5, inac to s tymi lytkami ma zaujima cvicim uz 14rokov a ani chlapci co sutazia sa nezmienili, ze na objem lytka je super bycikel, skor ze tazka vaha a vela pretoze su denne zatazovane vlastnou vahou potrebuju poriadne nalozit, na bycikli skor dosiahnes vydrz ale urcite nie objem, tot moj nazor, oprava pokial nie si okruhovy sprinter, ty maju extremne stehna a lytka :)) nesumerne ale k zvrsku
20.07.2005 - 15:20:42
00
keyboard_arrow_up