Hello,
vie mi niekto poradit kde najst lacny obchod v Bratislave s komponentami strednej/nizsiej strednej triedy za dobre ceny?

Diki.
28.04.2005 - 01:08:29
00
Skus sa pozrit do kaktusu, alebo do authorackeho obchodu na vysokej. maju tam teraz zlavy na starsie modely. mozno ze aj v rusovciach alebo v podunajskych.
28.04.2005 - 09:28:00
00
na kaktus bike kazdy nadava, author na vysokej sa mi zda mozno trochu drahy ale to je moj subjektivny nazor a tiez myslim ze tam toho vela nemaju. ak mam daco odporucit tak urcite sport servis na trojicnom namesti v podunakoch. nepocul som na ten obchod este jedno zle slovo (ak mate tak napiste na to je forum). este by sa dal mozno aj zanzo bike na obchodnej, maju tam dobry vyber komponentov. (ale malo predavacov)
03.05.2005 - 20:50:24
00
Jednoznačne trojičné,ochota super,taktiež super výber pre všetky kategórie a hlavne rozdiel medzi kaktusom je v tom,že keď vidia,že nemáš nejaký prehľad tak ťa majú v paži,osobná skúsenosť.
10.05.2005 - 21:40:05
00
no jo, Sport Servis je fajn, ale aj tam sa obcas podari vychytiti nejakych manikov, co Ti cely bajk uplne rozladia...

ja som si tam kupil SALAMNDRA a bol uplne zle vyladeny, aj po garancke bol stale na prd....takze zabralo jedine studovat a naucit sa to....

BTW v ZANZO maju teraz super zlavy a celkovo su bajky ovela lepsie skompletizovane ako v SS na Trojicnom...

CO sa tyka personalu, tak SS vitazi...v ZANZE som cakal asi 15 minut kym som mohol "hodit rec" na cca 30sekund s predavacom...

nech kazdy posudi saaam...
17.07.2005 - 22:19:30
00
skusenosti s obchodmi je uzitocna tema, ale strohe vyhlasenie typu "na kaktus kazdy nadava" je uplne bezcenne, ak neuvedies ani jediny dovod!
18.07.2005 - 20:50:09
00
cafte :

Takze takto :

Zanzo : super zlavy, kupoval som vector explorer za 16k povodna cena 20k, nastavenie je sice dost na hovno, nic extra nastavene, este pojdem na garancku a potom napisem, ceny su fajn, pristup sa tiez da, web stranka sice nestoji ani za mastny flak, ale co uz. predavaci : da sa, ako tak

Kaktus : mno neviem tie ceny su normalne, predavaci teda nic moc. ked som kupoval, nikto si ma nevsimal, prvy krat 30min a druhy krat 45min. Nakoniec po otazke ci maju nieco co maju v cenniku a odpovedi ze nie a nazore predavaca ze on za tu cenu si vie predstavit aj lepsie, si ma znova nikto nevsimal, asi som sa mal oholit :) mno jo teda, web je fajn

mno moje skusenosti su taketo :) kebyze sa zoberu tie dobre veci zo zanzo a kaktusu :) nie je o com :)

tak sa drzte . bizo
19.07.2005 - 06:48:13
00
no moj nazor:

zanzo: nejako tam stale vydam ten isty tovar a podla mna patria medzi najdrazsich. to ze maju zlavy je ok ale to su vacsinou zlavy na veci co tam maju uz dva roky...

kaktus: vyber dobry, odbornost vysoka (len si treba pretrpiet trocha mudrovanie, inak vam tam poradia asi najlepsie). co sa tyka cakania, ked sa tam 30 minut obsmrtas hore dole po predajni a neozves sa tak sa necuduj... chodi tam dost ludi takze maju co robit. ja som minule zhanal dosticky a vystelku do helmy... dosticky poradili ale vystelky nemali (tak tipek obvolal co mohol ci to je zohnatelne..) podla mna jedno z naj co v BA je..

wika bike na vysokej: nemaju tam toho vela, a hlavne co nemaju tak tam nezozeniete (odpoved dojde nam tovar v stredu je uriti, tie veci ked som potreboval nemali ani za 2-3 tyzdne) takze ak povedia ze teraz nemaju hladajte inde... servis (miso OK, norko radsej inde :) )... inak daju sa tam vykecat zlavy vzdy... hlavne u mira (ten mensi :))... miro vie aj poradit ale nie tak jak v kaktuse (ale berte ho trocha s rezervou, naj je vacsinou to co maju :))
19.07.2005 - 11:42:23
00
to norm: nebudem tu teraz vypisovat setky chyby kazdeho obchodu len som to chcel strucne odpovedat. a je tu viac diskusii o obchodoch v bratislave a nemusim ich predsa citovat. precitaj si
19.07.2005 - 19:15:08
00
No Zanzo ani Wika nie su nic special, taky normal co sa tyka obsluhy aj ponuky.Jednoznacne by som ako naj shop oznacil Sport Service.Predavaci su ochotni, nemaju problem s objednanim ako v inymch obchodoch kde sa ti snazia vnutit to co maju.a ponuka je tiez velmi velka, nie je tam vec, ktoru by nemali.Kaktus som este nenavstivil ale ani nemam dovod lebo je to odo mna daleko, SS mam kusok.
04.08.2005 - 19:53:50
00
Ja mam tiez najlepsie skusenosti so SS na Trojicnom...
05.08.2005 - 11:51:30
00
chces lacny shop????? tak chod do carefuru alebo tesca tam urcite dostanes po com tuzis :):):) hehehe
25.08.2005 - 21:16:23
00
keyboard_arrow_up