Cawte.Pocuvajte aky je vaš nazor na tieto duše.V obchode mi povedali že cez nich je toľko defektov ako cez ostatné ale no neviem.Jedna stojí 400sk,ale ušetriť 80 gramov na jednej,tak to je dost.Ak ich niekto jazdíte,tak napíšte aké sú.diiik
17.12.2005 - 12:52:14
00
Filip, jedna stoji 400? Maximalne 300 aj to je vela. Ako som uz pisal v inych prispevkoch o lahkych dusiach, skusal som tuto sezonu asi tri mesiace plast + dusa Maxxis flyweight na pred kolese a nemal som ziadny defekt, ak vylucim nechceny prejazd cez nejake pichlace, kde sa mi tam napichalo 8 pichlacov, ale zistil som to az na druhy den ked som prisiel z prace a bolio tam len take malicke dierky, bol to hend prvy vyjazd s nimi :-), ale odvtedy nic. Nejazdim ale ziadne zveriny, cistokrvne xc, les, polne cesty a podobne. Na novu sezonu budem jazdit duse M. Flyweight vpredu aj vzadu, plaste, M. Flywieght 330 1,95 vpredu, Schwalbe Racing Ralf 2,1 vzadu. Ja ich v pohode odporucam, ale urcite nie na nejake divociny. Na to ani niesu urcene.
18.12.2005 - 17:43:39
00
V obchode Ti dobre povedali. Ked ich obujes a za rohom dostanes defekt, tak by si ho asi dostal aj so stand. dusou. Jazdim ich teraz spolu s XCR DRY asi od leta, zatial jeden defekt. Predtym napriklad RR 2,25 so stand. dusami tusim Panaracer defekt v jednom kuse...Proste smola, nic viac. Vahova uspora je fajn, takze niet co riesit na XC.
Vsetky defekty su aj tak nase chyby...
18.12.2005 - 19:28:42
00
keyboard_arrow_up