Zdravim ... vyhliadol som si na kolokrame kola. niesu sice v ponuke ale vrai mi ich vedia vyskladat. Mavic xc717, naboje XT vbrake, dt vyplet. cena nieco oklolo 5500.
Chem sa spytat na nazory. na rafky som zleho nic nepocul ale naboje si nesom isty ci neist radsej do novateku.
Alebo cele nieco v takejto cenovej hladine (na vecka)
Cim lahsie tym lepsie lebo moj bike uz ma das 20 kg a to je na xc :oops:
05.05.2008 - 15:34:29
00
No ja mám vyskladane 317 a XT náboje na V-brake, DT výplet. Nemôžem sa zatiaľ na nič sťažovať, kúpil by som ich znova :wink:
05.05.2008 - 15:43:32
00
Za tu cenu velmi dobra volba...

Za podobnu by si mal asi aj Mavic CrossRide, ale neviec ci by boli lahsie, no urcite by bolo drahsie vymenit spic, ak sa ti zlomi...
05.05.2008 - 16:16:55
00
Ak jazdite hobby a nie profi, tak z vlastnej skusenosti mavic rafky neodporucam. To su zavodne odlahcene rafky, ktore pouzivaju resp su urcene profikom. (skratka ked im praskne, tak menia za druhy, plati to sponzor) A su aj cenovo niekde inde.
Ja som mal 717, ktory mi praskol(sa roztiahol), je pravda ze som ho nesetril. Vysiel ma na nejake 2000sk, alebo tak nejak.
Velmi dobre su alexrims, cenovo cca 700sk a aj pevnejsie su. Vaha o nieco malo vyssia. A ked mi praskne tak to nebude tak boliet.
Zalezi od toho, ci chces chodit na bajku na pivo a tam sa chvalit aky je odlahceny, alebo si poriadne zajazdit a neplakat 3x za rok co vsetko sa pokazilo zodralo, prasklo...

Naboj mam Novatec, je tazsi, ale vydrzi viac.

Este k zapletenym kolam, tie su vacsinou 24dratove. Drat nie je problem vymenit, ale rafik, alebo naboj uz ano, to sa tazko zhana. V pivnici mam znicene 24dratove zapletene kola uz 3 roky a neviem zohnat rafky. Predsa ten 32 dierovy aj viac vydrzi.
06.05.2008 - 11:31:32
00
ja mam 717 vpredu, predo mnou ho mal vpredu byvaly majitel bajku a jazdim na tom...hm, vsak kukni avatar a drzi, ziadny naznak rozcentrovania, no problem.
ono ked nabombujes plast na 4-5 atmosfer, tak to roztiahne kazdy rafik...
ano a novatec je dobra volba, sice tazsi, ale vydrzi ako hovoris
06.05.2008 - 14:09:04
00
keyboard_arrow_up