Viem ze tych porovnavani bolo po ... XY a nepiste ze pozri ine temy ... ak niekto viete poradte vdaka ...
23.11.2007 - 15:26:49
00
tak podla vsetkeho co som pocul bude mat Magura tvrdsi chod (sak jednu mas) a Shimano zas bude maksie ale budes mat vysssiu citlivost. Co by nebolo zle ked ho chces dat do zadu tam ide koleso rychlejsie do smyku
to setko pisem na zaklade toho co som pocul
23.11.2007 - 18:55:22
00
pravdepodobnost, ze niekto jazdil obe tieto brzdy, sa blizi nule. navyse nie kazdy skusa na brzdach menit rozne platnicky, kotuce,...takze objektivne porovnanie dostanes velmi tazko. okrem toho, niekto preferuje kratsi, niekto zase dlhsi chod, atd. v tejto situacii by som sa rozhodoval podla sympatii, obe brzdy budu dobre.
24.11.2007 - 13:43:02
00
dosť hodne dh,fr začalo jazdiť lujsu bat a táto brzda ma na bm velku oblubu ,obhajobu :) osobne by som bral lujsu.nemám rád shimano 8)
24.11.2007 - 17:04:13
00
nema niekto skusenosti s XT 2008 ??? asi este skoro co ? ale rozhodujem sa medzi tymi brzdami a naozaj neviem ... shimano ma nejake servo ci co ale neviem ci to neje len reklamny tah :) a louise 07 som cital vsade chvalia .... a ze su asi lepsie ako 2008 louise dokonca ... maju lepsu packu ...
25.11.2007 - 13:27:30
00
Louise som v ruke zatial nemal, tak aspon k XT 2008. Ma ich znamy od augusta, ale odjazdil som na nich akurat par sto metrov, aby som si ich odskusal. Z mojho pohladu maju dobry dizajn (lepsi nez Louise), do ruky padnu dobre, brzdia dobre (aj davkovanie), ekvivalent BAT systemu maju a ten maju vyrieseny podla mna lepsie nez na Magurach (nie je sanca to stelovatko pri pade tak lahko urvat - na Magurach si to viem predstavit kedykolvek). Takze podla mna su XT 2008 OK, ale neviem povedat, ako sa budu spravat v dlhsich zjazdoch - to som netestoval a samozrejme ze zavisi aj od kotuca (ine to bude so standardnym 6" a ine s 8" Ventidiscom). Magury maju jednu vyhodu v tom, ze sa daju nahodit bez demontaze gripov kedze maju klbovu objimku. snad pomoze...
26.11.2007 - 20:46:55
00
2007 magury sa nedaju maju normalnu obimku a 2008 su vraj dos necitlive a hranatu packu maju ... a brzdy nahadzujem raz za par rokov :) cize mi je jedno ci davam dolu gripy :) a mam griplock cize len povolim srubocky a je to ... a ta objimka otvaratelna na mna posobi dost nepevne / krehko ... 2008 magura sa mi uz vobec nepaci to uz skor 2007 ale nakoniec som objednal XT 2008 myslim ze budu good ... ved KONA aj INTENSE ich davaju na najdrahsie biky a ... http://www.youtube.com/watch?v=gYrd5qwzPrA (svetovy rekord padol s tymi brzdami :)
26.11.2007 - 22:01:30
00
keyboard_arrow_up