Zdarte.Mám v pláne kúpiť tlmenie aj vidlu zn manitou,konkrétnejšie
vidlu-stance kinqpin TA
tlmenie-swinger coil 6 way
Potreboval by som hlavne názor tých ludí ktorý jazdia alebo jazdily niektorý z týchto komponentov(klady a zápory) ale aj názor tých ktorý značku manitou jazdia alebo jazdily(klady a zápory).
Taký názor ako-manitou je nahovno,najlepšie sú marzocchi(a manitou si v živote ani nevidel)si strč niekam...

Dakujem za porozumenie
14.01.2007 - 14:46:57
00
..Taký názor ako-manitou je nahovno,najlepšie sú marzocchi(a manitou si v živote ani nevidel)si strč niekam...

No bohuzial, ale je to tak. Inu vidlu ako Marzocchi,alebo RS by som nekupoval.Este tak Fox,ale ich tecuce vidlice a tlmice tiez niesu buhvico,to sa da ale riesit vymenou simeringov.Ak tomu neveris,tak si tu Manitou kup a uvidis.Urobis si vlastny nazor a taky isty :lol: .
Co sa tlmica tyka,tak do Swingera by som isiel. Mam ho,sice len 3-way,ale som maximalne spokojny. Od 2004 bez jedinej,aj najmensej porchy. Utlm sa da citlivo nastavit. Komoru mam nafukanu na minimum kvoli citlivosti. Keby som mal kupit novy tlmic, pojdem do Swingera zas.
Uz som mal tlmice: RS Deluxe, Fox Vanilla R, RB a ten Manitou a je jednoznacne najlepsi. Konkurovat mu mohol len ten Delux.
14.01.2007 - 16:01:32
00
No bohuzial, ale je to tak. Inu vidlu ako Marzocchi,alebo RS by som nekupoval


vieš ono je to pekné ale za tie peniaze asi to najlepšie alebo potom jazdené niečo. aj manitou vie spraviť good (dorado...)vidly len záleží na cene
14.01.2007 - 19:06:09
00
Kolko stoji Dorado? Ak je to jedina vidla od Manitou,ktora je funkcna tak dakujem pekne. Za tie prachy kupim 4 dobre macochy.
14.01.2007 - 19:08:05
00
Na tvojom mieste by som radšej kúpil lacnejší tlmič a drahšiu vidlu.Inak tlmiče Manitou skoro všetci chvália.Tá vidla by k tomu fakt neladila.
15.01.2007 - 09:11:23
00
tlmič mám swinger 3way vidu black super SPV a môžem len chváliť.
15.01.2007 - 16:01:04
00
keyboard_arrow_up