Zdravim ľudia potreboval by som pomôcť zohnať puzdra na tlmiče manitou tie čo su mam pri už prišerne klepú :cry:
Prehľadal som viacero tém na viacerých fórach , tak som sa vybral do obchodov z ložiskami (troch) no všade ma poslali do prdele stým ze to je neštandardny rozmer+ a keď som spomenul že to je na bike tak ze take len na mieru vyrobiť že ponujaku sortiment iba pre priemysel, bla bla bla...
a z argumentom že 12mm puzdro je v štandardnej milimetrovej miere a bežne sa vyrába som neobchodil.Bike-shopy taktiež nič.
Takže touto cestou by som chcel poprosiť tých, ktorý majú doma 2 nepoužité a nepotrebné puzdra na tlmič Manitou , že či by mi ich neboli ochotný predať.
Prípadne keď má niekto ľahký prístup ku shopu kde sa dajú kúpiť a je natoľko ochotný aby mi potom spomínané puzdra odoslal , bol by som veľmi vďačný.
Keďže študujem a nemám auto ,chcem sa vyhnúť cestovaniu iba kôli klznym ložiskám ( dosť by som ich preplatil ).Pozeral som aj e-shopy no rozmer som na Manitou nenašiel a zo zahraničia si to posielať nenechám.Bol by som Vám veľmi zaviazaný...

Ďakujem už len zato že si toto niekto pomne prečítal :) ...fakt už neviem kde sa obrátiť
16.11.2011 - 00:43:05
00
keyboard_arrow_up