Nevie prosim niekto poradit, aka je normalna miera "ohybania" tejto vidlice napriklad pri brzdeni atd. Napr. pri zabrzdenom prednom kolese a pohybe dopredu-dozadu je badatelna urcita vola, spodna cast vidlice sa pohybuje smerom dopredu-dozadu (nie zhora nadol) asi o pol milimetra az milimeter. Chcel by som sa spytat, ci je to normalne, alebo je potrebna urcita udrzba. Vidlica uz bola jazdena pred tym, ako som sa k nej dostal.

Dakujem za odpoved.
11.07.2006 - 22:38:49
00
vidlica po urcitej dobe dostane vakel.. ak bola jazdena uz a hlavne na kotucoch tak je to asi ono.. rozumne sa stym spravit asi nic neda.. pokial ale ta vidla nelieta hore dole je to v pohode..
12.07.2006 - 08:44:49
00
ja mam o3´comp eta a nebadam ziadnu viditelnu volu, urcite to tak nema byt, nejaky ohyb tam urcite pri brzdeni nastava, ale vola nie.
btw.taktiez je z bazara a je super :)
12.07.2006 - 08:45:52
00
jo, a predtym bola jazdena na kotuci, ja som ju 1/2roka jazdil na v-cka a teraz 160 kotuc, ono je aj rozdiel na akom kotuci, ak tam niekto narval 203mm a daval jej co pro to, aj discipliny na ktore nie je urcena, tak urcite ten vakel chyti, ja na nej jazdim agresivne xc (riecne kamene) a v pohode, ale pozical som si na tu trat manzelkin s vidlou manitou axel comp a cez pravu nohu mi teraz tlaci von vazelinu, takze servis to isti :cry: , takze pri kupe vidly treba jednoznacne hladiet aj na co ju budes pouzivat a pri jazdenej na co ju jazdil povodny majitel,
12.07.2006 - 08:53:04
00
keyboard_arrow_up