Takze ak to niekto jazdi zaujimalo by ma jak to chodi, ci niesu nejake problemy, co to vydrzi a pod. Vsimol som si ze ich jazdi napr peterg takze nech sa kludne vyjadri. Ide mi najma o to ze pri snahe odlahcit bike som vylucovacou metodou prisiel prave ku kolesam - samozrejme este je to len v rovine mojich uvah :wink: . Zaujimalo by ma najma co tie naby vydrzia, scel by som jazdit pohodku les, dlhe tury, nejake vyblbnutie na zjazdikoch - take lahsie AM, nic extremneho. Dufam ze tie 240s neco vydrzia, vahovo su totiz super (a ked kuknem 340 tak s tou vahou uz aj lepsie mozno zozeniem). Popripade nejake rady kde ich dobre kupit. Podla cien v SR a CR mi vychadza ze tie naby stoja o nieco menej (2k) ako cele kola v akcii z nemeckaza co mozem mat na tych nabach vypletene DT comp spicmi na XR 4.2d rafikoch. Ale kedze prave tie rafiky mam tak neviem co s tym (a asi by som scel aj ine spice...). No ale nic, proste ide o tie naby tak sa kludne vyjadrite som zvedavy
16.04.2008 - 02:42:31
00
Ja tie naby jazdim. Maju za sebou 2 sezony a asi 14000km (70% teren). Jazdim velmi opatrne (az sa mi ostatni smeju), takze nejako vazne som asi ich vydrz nepreveril i ked mam 80kg. Kazdopadne ich chod je stale fantasticky - ako za nova. Pre uplnost - rafy mam XC717 a spice DT Revolution. Ak Ti nevadi ta cena, jednoznacne doporucujem.

Zdar!
16.04.2008 - 08:12:40
00
jorge_sk v nemecku ,rakusku a matta maju super cenu. Idem do nich aj ja. Naby DT 240 jazdi u nas typek aj na Koňe Coiler 180/170 zvih ...
16.04.2008 - 08:18:57
00
rozhodoval som sa medzi DT Swiss 240s disc 32D vs. American Classic disc 225 32D... vyhrali AC, ovsem, ci som sa rozhodol spravne, este neviem :P

rafky XC 717, DT revotution, niple DT Al - btw. cele som to kupoval v www.suncycle.sk - odporucam, sqely pristup a sqele ceny 8)
16.04.2008 - 09:36:19
00
Takze ak to niekto jazdi zaujimalo by ma jak to chodi, ci niesu nejake problemy, co to vydrzi a pod. Vsimol som si ze ich jazdi napr peterg takze nech sa kludne vyjadri. Ide mi najma o to ze pri snahe odlahcit bike som vylucovacou metodou prisiel prave ku kolesam - samozrejme este je to len v rovine mojich uvah :wink: . Zaujimalo by ma najma co tie naby vydrzia, scel by som jazdit pohodku les, dlhe tury, nejake vyblbnutie na zjazdikoch - take lahsie AM, nic extremneho. Dufam ze tie 240s neco vydrzia, vahovo su totiz super (a ked kuknem 340 tak s tou vahou uz aj lepsie mozno zozeniem). Popripade nejake rady kde ich dobre kupit. Podla cien v SR a CR mi vychadza ze tie naby stoja o nieco menej (2k) ako cele kola v akcii z nemeckaza co mozem mat na tych nabach vypletene DT comp spicmi na XR 4.2d rafikoch. Ale kedze prave tie rafiky mam tak neviem co s tym (a asi by som scel aj ine spice...). No ale nic, proste ide o tie naby tak sa kludne vyjadrite som zvedavy


tiez mam presne o tieto kolesa zaujem (naby dt240s center lock a rafiky 4,2)... hod prosim ta link na to nemecko :wink:
16.04.2008 - 15:50:15
00
http://www.bikestore.cc/product_info.ph ... 11884.html
http://www.bike-discount.de/shop/k448/a ... r42-d.html
a
www.suncycle.sk :wink:
Charie sorka na CL su tie kola mrte drahsie , myslim za radsej prejdes na IS - 6 džuru :P
16.04.2008 - 15:56:08
00

Charie sorka na CL su tie kola mrte drahsie , myslim za radsej prejdes na IS - 6 džuru :P


ee, neprejdem :P
16.04.2008 - 16:00:28
00
charlie stoji ti mat CL za 50 euro ? To je pekne ze mas XTR kotuce , ale co kupis A2Z a tie su este lahsie ...
16.04.2008 - 16:03:02
00
No jak tak kukam tak tie naby zacinaju byt nejake popularne, a celkom ste ma teda ukludnili, lebo nekde na mtbr.com som cital od nejakeho typka ze moc to na neodporuca na ine ako race XC pouzitie, ale tak asi je to vpohode. Ten bikestore.cc ma este kusok lepsiu cenu jak actionsports.de co ma potesilo, dokonca je to vypletene supercomp spicami, diky za link. Este taka vec na tej stranke (bikestore.cc) su uvedene rafy XR 4.2 ale bez toho "d", dufam ze je to len omyl, tusim take ani neexistuju ale predsa, treba citat pozorne, ak su to oni (XR 4.2d) tak potom pohodka.
16.04.2008 - 17:35:40
00
pri kompletých kolách by som sa priklonil k týmto. S poštovným sú o 50 Eur drahšie ako tie DT na bikestore.cc ale je to proste niečo ine ako DT.
Sice momentálne nemaju ale budú.Popripade nechť si ich poslať niekde do čiech nad 100 Eur poštovne zadarmo a boli by len o 17 Eur drahšie ako tie DT.popripade osloviť Reneho z bikestore.cc určite by bola cena taká ako na DT možno aj niššia.Keď tam pôjdem pre tovar možem sa ti v pripade záujmu na to opýtať.
http://www.chainreactioncycles.com/Mode ... elID=20520
16.04.2008 - 18:16:17
00
Jasne, bol by som velmi rad keby si sa mi na to opytal, not ie hopy vyzeraju fakt bombasticky. Nejak sa mi to zamotava... :)
Akurat zistujem za kolko by som vedel na SVK zohnat tie 240s naby a super comp spice (lebo ako som spominal tie rafy mam)
16.04.2008 - 18:42:03
00
Ak by som bol na tvojom mieste zvazoval by som aj hope pro II. Cena lepsia, kvalita minimalne rovnaka, vaha rovnaka, vyzor 11x lepsi:)
16.04.2008 - 19:27:54
00
Zrejme porovnavas s tymi DT ze?. Cojaviem, ze by som nejak extra riesil vyzor pri nabach, pokial su konstrukcne (myslim teraz zvoknu) v podstate standardne :) . Ale tie Hope pro 3 teda vyzeraju bombovo, mne osobne sa strasne paci to straight-pull riesenie uchytenia spicov, nikde som ich bohuzial na tej stranke nenasiel predajne samostatne, resp. v pare, len ako celel kolesa. Nejake rady, resp. da sa to za rozumnu cenu zonat aj niekde blizsie? (myslim teraz hope)
Ad ta vaha rovnaka tak to mozno zadna naba, predna je ta DT skoro o polovicu lahsia :wink:
16.04.2008 - 20:11:56
00
Najblizsie kde sa daju zohnat za rozumnu cenu je bikestore.cc. A potom ebay.
16.04.2008 - 20:22:25
00
Dijck vaha s PRO II je o 200 g vyššia čo je vzhladom na kolesa dosť
16.04.2008 - 23:21:05
00
keyboard_arrow_up