Nevie niekto kde sa daju kupit nalepky na bike? Ale hlavne znackove: Marzoschi, Specialized, Author, Rock Machine, Trek, Canondale atd.
Hlavne aby to boli nalepky na ram (mam jeden neznackovy bez nalepky a xcel by som si tam cosi dat). Lebo pozeral som po obchodoch a vsade maju len shitne Shimano a pod. DIk
25.02.2004 - 23:37:40
00
Treba mat kamarada takeho co robi v bikovom obchode a z krabic od vidlic zobrat napr. Marzocchi
26.02.2004 - 19:24:50
00
keby som mal na rame Marzocchi tak sa ma asi kazdy bude pytat ci mam odpruzeny ram....!!! chcem hlavne specialized kona canondale..atd
01.03.2004 - 19:05:08
00
hlavne by si mal na tom biku jazdit a nie mudrovat nad tym kde si das striebornu nalepku, kam si das zlaty pasik a kde si das fialove hviezdicky....

to si radsej kup nejaky TESCO-bike strhni z neho TESCO-nalepky, skoc do kaktusu nakup si COOL nalepky a budes frajer :)))
02.03.2004 - 18:47:29
00
Diki moc! Na biku jazdim hodne a hovoria za mna vysledky...
Kostra je nova magAl odlahcena 2x zoslabovana ale ma to tu chybu ze nema ani jednej nalepky-proste je cista! Neviem ci ty jazdis bez nalepiek ale ak si si to este nevsimol patri to k bikovaniu a je to dolezita vec mat pekne a hlavne farebne skonponovany bike (za pomoci nalepiek).

K tomu Kaktusu: v kaktuse nic nemaju(talk about labels) iba posrate KB a shimano atd....
08.03.2004 - 12:01:28
00
Kostra je nova magAl odlahcena 2x zoslabovana ? teraz ked sa davaju nalepky pod lak? Nekupil si ju nahodou za lacne prachy nejaku kradnutu Meridu z minuleho roku, ktora je opieskovana a znovu nastriekana u nejakeho manika ktoremu je jedno ci strieka stare vedro alebo ram? Pretoze ziadna slusna lakovna by ti nenastriekala ram bez kontroly seriaku a hned by ti dali nalepky pod lak. A teraz si tam daj Specializet alebo dokonca Cannondale nalepky! A na celo si nezabudni napisat FRAJER!
Inak pre vsetkych co nechcu nalepky pre tento ucel som schopny blizsie poradit po kontakte na mail, da sa urobit cokolvek!
18.03.2004 - 02:23:26
00
Ano kostra je taka ako som napisal.... je to od jedneho vyrobcu resp. predajcu na slovensku len som si tam nechcel dat jeho nalepku ....
25.03.2004 - 21:12:43
00
no taka nalepka cannondale alebo specialized na no-name biku vyzera naozaj super :))
29.03.2004 - 20:08:08
00
INZI, Ty asi budes super vyfinteny biker, co znasa bike po schodoch pod pazuchou. Su 2 moznosti preco mas bike bez nalepiek. Bud je to TESCO, alebo je ten bike kradnuty, a tym padom bol kdesi v garazi prestriekany. Este skus prezradit kolko mas rokov. Vlastne, teraz ma napada, ze mam doma par nalepiek, co by sa Ti hodili. Su sice s napisom SONY, ale to Ti nemusi vadit, staci ked budes tvrdit, ze Sony vyraba aj cykle, a ti co to nevedia su sedlaci.
30.03.2004 - 18:22:09
00
:-)
31.03.2004 - 14:28:53
00
Moja mala sesternica ma este nejake volne nalepky Šmolkov tak keby si chcel, podla mna by to vyzeralo dost dobre....
01.04.2004 - 00:05:41
00
GEROY, myslim, ze pre INZIHO budu lepsi Tvoji smolkovia ako moje Sony. Len aby Inzi prezradil farbu svojho cykla, aby smolkovia ladili. Aby to nahodou nevypadalo, ze to bolo nalepene nejakym truhlikom. Ono zalezi aj na kombinacii farieb, nemozes dat zelenych smolkov na Inziho ruzovy cykel. Samozrejme nechcem zhadzovat Inziho zmysel pre design.
01.04.2004 - 16:15:34
00
Smolkovia su MODREJ farby
01.04.2004 - 18:49:48
00
Diki chlapci za vase napady iste cerpate z vlastnej skusenosti!!!
Kostra zarucene nie je kradnuta, je od jednoho renomovaneho dovozcu-vyrobcu a predajcu. Kupovali si u neho biky aj Visnovsky a Satan. Kostry lakuje, farbi, zvara atd. Nepoviem nazov len tolko ze predajna je v Klobusicach. Mozete tam zajst a skuste mu povedat to co ste pisali mne iste vam ***** a ***** vas ako nalepku na kostru a ja si konecne budem moc dat nieco na bike. Vopred Dik
01.04.2004 - 22:55:22
00
Inzi, tak to si posral. Ja som z Puchova, takze zajtra valim do Klobusic a pozyvam vsetkych bikerov aby sa sem nalogovali v utorok. V utorok vecer tu budete mat odhalenu pravdu co je to tam za obchod, kde podla Inziho dokonca aj zvaraju duralove ramy. Len tak na okraj, Klobusice su len taka obyvana zakruta na ceste, co sice mozno nic neznamena, ale pochybujem, ze je tam nejaky super obchod, avsak rad sa necham prekvapit. Ohladne tych smolkov- konkretne tie nalepky su modre, alebo vsetci smolkovia su globalne modri?? Ospravedlnujem sa za neznalost prislusnej problematiky... V kazdom pripade sa lucim a idem pozivat alkoholicke napoje za ucelom rozvratenia iontovej rovnovahy mojho organizmu.
02.04.2004 - 19:35:20
00
keyboard_arrow_up