Zdravim,,

Takze stala sa mi nehoda,. nechal som polozeny bike na parkovisku a koleso oprete o cestu a obrubnik, zobral priatelkyn bike ze si ho vyskusam a presiel asi 50 metrov otocim a slepy stary dement si parkuje s kombi mercedosom rovno na moj bike, stacil som ho zastavit, ale uz mi stihol trosku prejst na rafik zadneho kola., po kratkom skumani pozeram ze hadam vsetko v poriadku pretoze kotucova brzda nedrhla ale ked som pozrel na roztocene koleso uz bola viditelna "osmicka" deluxe.,
a teraz problem :)
v servise mi to ako tak vyrovnali aj ked prva odpoved bola novy rafik, uz mi nemyka sedanu ale na rovnej hladkej ceste citit ze to nie je na 100%, este som si vsimol, pri kontrole opravenej "osmicky" ze na roztocenom volnobehu sa mi mierne ako keby vlni - ohyba kazeta,. nice sa nedrie vsetko ide tak ako predtym ale nikdy som si to predtym nevsimol.,
v servise povedali, ze to nie je sice na 100% ale, ze to nie je ani nic neobvykle, kazeta je na pevno ziadna vola tam nie je, co vy na to ?
Zadny naboj je Shimanto XT - FH-M775, 32 dier, s kotucovou Shimano M485 - centerlorck, rafik Alexrims TD17., najazdene cca. 1500 km, 2 sezony najma v lese Kamzik atd.
Ma cenu montovat novy vyplet na stary naboj, a aky novy rafik namiesto toho Alex TD17, alebo znova kupit taky isty kedza na prednom je tiez TD17 ?
Este by som sa chcel opytat pripadne aky novy zadny kvalitnejsi naboj v rozumnej cene a aby to sedelo aj na terajsi kotuc a brzdy ?
je vlastne nejaky velky rozdiel medzi nabojom LX vs SLX vs XT
20.06.2009 - 13:10:28
00
no ponovom je asi LX-cross,SLX-all mountain,XT-XC????neviem,ale ja si to tak myslim :D
20.06.2009 - 15:15:33
00
Zo shimana potom, pripada v uvahu jedine XT, ale viac sa mi pozdava novatec D712SB a rafik alexrims XCR 100 disc, ale nevznikne problem s kotucom ked na XT je centerlock ?
20.06.2009 - 15:22:52
00
ziadny citelny rozdiel tam nie je, okrem toho cim vyssia sadam tym je to o par gramov lahsie
s centerlokom problem vznikne :D musi zosuladit naboj aj kotuc
20.06.2009 - 15:24:43
00
Skús trebárs
http://www.novatec.com.tw/novatec/english/p_show.php?sid=34
22.06.2009 - 00:46:43
00
keyboard_arrow_up