cawko mam mali problem s octalink osov ked taham na bicykli je jedno ci do kopca abo po rovine citim trhave pohybi iduce zo stredoveho zlozenia mata nejake skusenosti cim by to mohlo byt ci je to ozaj oska pedale som skusal dal som druhe no tie to nerobia retaz je tiez v pohode ma najazdene 650 ako aj prevody
rozmyslal som ze to vyriesim kupov novej shimano xt len neviem rozmer a nemam moznost to teraz rozobrat tak neviem aky rozmer by som tam potreboval ram je author vision 2006 diky za rady
08.06.2008 - 21:41:12
00
Uff, to je sila...
08.06.2008 - 22:29:44
00
Ak chceš zistiť rozmer stredu, šup po šubleru a meraj, a ešte treba zmerať rozmer domčeku či je 68 alebo 73 mm.
..a kľuky dole až potom meraj :)
09.06.2008 - 11:14:18
00
Čo sú trhavé pohyby? Nedosadanie reťaze na píly alebo kazetu? Alebo vakel v stredovom zložení? Stvrdutý článok reťaze? Vyťahaná reťaz? Ohnutý pastorok? Zle naštelovaný šálter? Ohnutá pätka?
Toto všetko môžu byť faktory Tvojho problému. Šup do servisu.
09.06.2008 - 11:20:39
00
turbi ohnuta petka urcite nie je a salter je tiez ok radi vsetko jak mam a retaz nie je vytahana prevody su tiez ok vsetko preslo kontrolov servis na biku si robim sam za 12 rokou som sa uz co to naucil ako treba nastavit len stimto som sa este nestretol
osku by som si odmeral sam no som trochu dalej od biku tak to nejde a kym sa vratim dom by som ju chcel objednat aby bola doma preto sa pytam ci nemam niekto vedomosti o rozmere na konkretny ram co som spominal v uvodnom prispevku
09.06.2008 - 18:49:15
00
rozmer osky máš presne uvedený aj na starej keď ju vyšrobuješ nemusíš nič merať ... každopádne keď zhodíš kľuky dole a cítiš že to robí jednoznačne oska (nedá sa s ňou potočiť plynulo ale zadrháva) je jasné kde bol pes zakopaný ... už len vymeniť za tú XTčkovú osku :wink: alebo ísť do Hollowtech II kľúk ale to už čo to navyše stojí 8)
09.06.2008 - 19:32:43
00
keyboard_arrow_up