Idem kupovat novy bike, bo stary mi vlani, ako je u nas zvykom, ukradli ;( . Penazenka vsak viac ako 10 nepusti (aj to uz len len), takze sa neviem poriadne rozhodnut a kedze mi chybaju na nete nejake tie recenzie na lacnejsie biky, chcel by som sa spytat na to v tomto fore.

Potreboval by som vediet, ake mate skusenosti s lacnymi bikami a ci by som si mal (nemal) kupit: Kellys, Leader Fox, Dema (ine totiz v nasom meste - LM nemame:). Silne vsak uvazujem o kupe Leader Fox Evolution model 2004 (www.vitalit.sk), co nan hovorite, prip. aky iny bike odporucate. dikes
02.03.2005 - 19:53:53
00
v tej cene nekupis ni c schopne,ale zase to zalezi na co to potrebujes,ak le rekreacne tak by sa dalo aj nieco poriesit sice ziadna slava to nebude,radim ti kup radcej jazdeny bike.
04.03.2005 - 00:55:47
00
poradim ti este aj ja,posetri este nejakt ten chcechtak a skus sa pozret do VECTOR-teraz uz VERTEC.tam by sa dalo nieco poriesit tak za 11000sk a mas celkom slusny ram thunder a ten je rovnaky c explorerom mas to ohadzane acerou a RST vidla.....skoc na www.vector-bike.sk a tam si ho kukni.
05.03.2005 - 17:27:18
00
vector je stale vector, len v cechah sa to vola vertec
05.03.2005 - 18:10:12
00
Pozri si www.author.sk a rčite si niečo vyberieš dla svojich možností. Ja som kúpil žene Author Profile sx 2004 dokúpil rohy (ergo bar) a gelové sedlo author a višlo ma to do desať a je naozaj spokojná. Treba si len vybrať. Neviem skade si ale skús navštíviť nejaký cyklo obchod a oni ti určite radi poradia a niečo doporučia. Pokiaľ teda nepôjdeš do Kaktus Biku. Ak si z BA tak skoč do Podunajských Biskupíc na Trojičné námestie a tam sú naozaj ochotný a dobrý.
10.03.2005 - 18:06:31
00
Za tie peniaze da najviac muziky Vector.
15.03.2005 - 13:35:47
00
Vectoru sa zďaleka vyhni!
15.03.2005 - 21:08:24
00
co mas proti vectoru????asi si jeden stych co jazdia na olprane.
Su to dobre biky a maju super rami,ziadne plechovky.Ja sam jadim Explorer FX.
16.03.2005 - 14:12:50
00
turbi ty si ten najvaci ko... akeho som cital lebo ja mam vector explorer a jazdim na nom DH a je super to len vymlete mozgy musia mat zahranicnu znacku.poznam vector a jeho montaz od paty az k hlave lebo sa montuje asi metrov od mojho domu takze tu netrep kraviny ak chce bike za tie prachy tak sa da robit vselico napismi a ja ti mozno zozenem aj nieco lepsie od vectoru ale len mozno lebo uz som od tia tolko nazlavoval ze ma tam nechcu ani videt
16.03.2005 - 16:16:09
00
Seva Ohno a komukolvek s dobrou radou.

... v bicyklox totalny amater, jedina moja radost 25 rocny favorit je totalne kaput, vsetko co sa mohlo uz sa na nom odtrhlo. Bol skvely, ryxlejsi ako cokolvek co sa pohybovalo po hradzi Vahu v cyklistickych onalepkovanych haboch, vzdy som na nom jazdil na ten najtazssi prevod lebo ine nefungovali, tie lanka boli ako zo zuvacky. Xcelo by to volaky evolucny skok ale neviem cim ho nahradit. Kedze mam teraz velke ofuky skrz vydavky LYZE, PC, dako sa neviem zmestit do cien, ktore mi nukaju u tyx modelov coby sa mi lubili. Hladal som cesty cez velkosklady. Vedel by si poradit na koho sa obratit a kde?. Porad comu by si dal prednost v trekovyx bikox? Jazdenie nie je moja hlavna priorita ale len potesenie sliapnut naplno do pedal a dojst na miesto ciela. Co by si poradil z MOZNOSTI Author, Vector,Kellys, Dema, CTM...tieto znacky su relativne dost po ruke. Zatial ma vyrobcovia odpinkavaju len na MOC partnerske predajne, co sa mi MOC nelubi, koli cenam. Zatial to vyzera na cenovu hladinu okolo 12 +- x-litrov, mam s bikami len zle skusenosti, uz 6 ich vzal cert - zene, preto sa to snazim stlacit dole aj napriek neistej vyhliadke do buducna. Dala by sa zjednat lepsia cena u vyrobcu v POvazskej B. ? alebo kdekolvek u inej znacky v ramci velkoskladov v okoli TT, PN, TN ?

Vito

PS: AK MAS TROXU CAS , PORAD AKO NA
19.04.2005 - 22:59:21
00
Neviem čo strečkuješ keď doma máte najlepšiu značku , Leader čo do ceny a kvality
dema to už je len značka . Moja rada. Predovšetkým pozeraj kde ti ten bicykel opravia aj po 5 rokoch.
18.05.2005 - 09:40:14
00
keyboard_arrow_up