Čaute, viem že už tu je jedná takáto téma no to čo sa tam písalo mi nepomohlo. Mám taký problém že brzdy mi nepískajú počas jazdy ani pri brzdení ale len v tedy keď s bajkom pomalšie hýbem .. čiže sedím na bajku a iba otáčam kolesom napríklad .. dva krát som umyl platničky technickým benzínom čiže odmastil, vyumýval som kotúče v jarovej vode a ešte aj tie som umyl tým technickým benzínom na pár hodín to prešlo ale na druhý deň to už znova robilo .. nemali ste niekto podobný problém ? Dosť mi to lezie na nervy a chcem sa toho zbaviť. Za normálne odpovede vopred ďakujem ;)
23.07.2014 - 22:04:29
00
Moze to byt krivy kotuc alebo zle nastavene prasiatko brzdy, ked ten zvuk ti to vydava aj ked nebrzdis, ale to by ti skorej vydavalo taky cinkavy zvuk...
24.07.2014 - 08:07:59
00
Skontroluj naboj. Mne vydaval podobny zvuk ako ked drhnu brzdy, avsak brdy to neboli.
24.07.2014 - 08:14:47
00
Podla mna je to normalne, jedna platnicka ti jemne dosada na kotuc a pri pomalom pohybe to rezonuje. Mne elixiry robia to iste, ked slapem je ticho, ale akonale zastavim a hybem s bikom pomaly dopredu/dozadu o par cm tak piska zadna brzda a je to len tym, ze jedna platna jemne sedi na kotuci. Pokial sa ti s tym chce hrat, tak si nastav strmen. (inak, mne sa najviac osvedcilo odmastenie stylom, hodit platne priamo do ohna na sporak na 10min a brzdia ako dive, dokial ich znovu nezamastim.)
24.07.2014 - 11:05:12
00
keyboard_arrow_up