Po peripetiach s cyklokomputerom, Jezisko mi doniesol Polar CS 400. Kedze v casoch ked som navstevoval skolu sme sa ucili iba rustinu :roll: a navod je v anglictine, chcem poprosit majitela slovenskeho alebo ceskeho manualu o jeho zapozicanie za ucelom skopirovania :lol: Dakujem
Samozrejme rad privitam postrehy k danemu typu.

Prílohy:

DSC_0037.JPG
DSC_0037.JPG 136.66 KiB thumb_up0thumb_down

15.06.2009 - 12:09:03
00
skusil si google?:D
15.06.2009 - 12:24:14
00
Zasran, Drotár je taký starý vlčák, že najprv použije Googla a až potom sem napíše. Takže sa mu pekne ospravedlň a nezabudni pri tom použiť vykanie!

Výrobca Polarov zatiaľ slovenčinu ani češtinu neberie do úvahy, asi sa mu neoplatí prekladať. No a dovozca (slovenský aj český) ti ku geretu dodá namnožený leták so základným popisom funkcií, ale preventívne sa neunúva zavesiť ho na internet. Takže my, čo si zaženieme Polar lacnejšie spoza hraníc, máme smolu. Niektorí len z dôvodu reklamácií (absolvoval som) a niektorí aj z neznalosti cudzích rečí (uff, trochu viem po anglicky aj nemecky). Tak ti ostáva už len posledná možnosť - nájdi si frajerku, čo ti pomôže.

P.S. - naposledy som sliedil po slovenskom (českom) manuále pred rokom a pol - možno sa to už zmenilo...
16.06.2009 - 22:36:25
00
JoKo myslím že nezmenilo... presňúral som všetko čo som vedel a nič... nuž kašlem na to a budem sa držať Tvojej rady :)
16.06.2009 - 22:41:20
00
Zasran, Drotár je taký starý vlčák, že najprv použije Googla a až potom sem napíše. Takže sa mu pekne ospravedlň a nezabudni pri tom použiť vykanie!

:lol: :lol: :lol: Ano mas absolutnu pravdu Google som skoro uvaril ale 0 bodov. Frajerku by som si aj nasiel ale manzelka s tym nesuhlasi :lol: Ale bojujem s tym statocne :lol: translator je vytazeny :wink: ale aj tak by som privital neanglicky manual :wink:
16.06.2009 - 22:53:27
00
chlapy, dá sa na cs 400-ke nastaviť automatické rozpoznanie biku? že ci sa pouziva senzor 1 alebo 2? je to otravné nastavovat, ja to prekusnem ale polari v mojom okolí pouzívajú aj starší a nie tak technicky zdatný a rád by som prišiel nato či sa to dá :) Ďakujem
23.04.2011 - 12:27:54
00
Neda :-( V Polar trainer si nastavis obidva biky. Ako c. 1 si daj ten ktory castejsie pouzivas, pretoze bude mat prioritu. Bike dva si musis po starte nahodit. Je to par klikov. Pouzivam ho takto aj na MTB aj na cestaku a nejako ma to neotravuje. Snimac rychlosti je totizto rovnaky takze v pripade nudze sa da pouzit bez problemu na obidva. Ale prehadzovanie uz je ina otrava :(
23.04.2011 - 21:18:23
00
Info pre uzivatelov. Po konzultacii sm Kirim som dospel k nazoru ze hrudny pas asi umrel :( Prenos tepov vypadava a sem tam hodi peknu halusku, ako napr. dnes ked som zapol comp tak kludovy tep mi odmeral 199 :rofl: Vymena baterky nepomohla :(
27.04.2011 - 18:59:56
00
hm, aj mne to jeden čas robilo, ale unormálnilo sa to
27.04.2011 - 20:47:57
00
mam sice HAC5 ale niekedy mi to tiez ukazuje haluze (abo nic), otvorim baterku von, vyvetrat (fen, kompresor)...asi uz netesni gumicka
27.04.2011 - 20:52:32
00
Info pre uzivatelov. Po konzultacii sm Kirim som dospel k nazoru ze hrudny pas asi umrel :( Prenos tepov vypadava a sem tam hodi peknu halusku, ako napr. dnes ked som zapol comp tak kludovy tep mi odmeral 199 :rofl: Vymena baterky nepomohla :(

A aky mas k nemu pas?
Ak taky, co sa k nemu vysielac pripina cvokmi, tak vyskusaj dobre vycistit vnutro tych cvokov. Mne to tiez takto robilo, cicamica poradil :bow:, vzal som vatove tycinky a obycajnou vodou som to vycistil. Humus tam bol teda riadny a to ich vzdy po pouziti zlahka oplachnem. Odvtedy vsetko OK.
Na T31 pase (kodovany) je to vcelku, tam bude problem iny.
28.04.2011 - 09:49:27
00
pisal som do polarshopu, tak mi povedali že biky sa dá meniť ked stlacite raz stredný /tak aby hladalo tepy/ a potom podržíte pravé dolné tlačidlo. a fičí to parádne tak, ja som to predtým cez settings :)
28.04.2011 - 10:06:35
00
Tak na túto feature som prišiel už dávno, akurát netuším prečo som sa o tom hneď nezmienil :-O

Edit: podržaním ľavého horného tlačítka analogicky meníš typ tréningu. Podržaním horného alebo dolného tlačítka počas záznamu "zväčšíš" informáciu v hornom (horné tlač.) alebo strednom riadku (dolné tlač.).
28.04.2011 - 11:02:56
00
tak na tuto tvoju druhu "vychytavku" som prišiel včera, ocov kolega si tak zvacsil a nevedel som co s tým, nenasiel som ani v návode. a vcera uplnou nahodou sme sa zabavali s polarmi doma a som nato prišiel :) všetko sa tu nejako neskoro dozvedám chlapy :D hehe.
28.04.2011 - 11:16:02
00
Pazhi dik za tip vyskusam ;)
Tomco a Kiri clovek sa stale uci ze jo ;) Ale s tym prepinanim ste ma potesili robil som to cez menu :tmi:
28.04.2011 - 20:44:50
00
keyboard_arrow_up