jaj sry hanbim sa :oops:
20.10.2007 - 21:01:10
00
prave kvoli tej cene trvam na rebe a az by chcel(zda sa mu ze tam ma este fin. rezervu a chcel by este nieco lepsie), tak by si mohol kupit team-ku aj ked neviem ci sa to oplati kvoli tym par gramom, kazdopadne ci uz kupi race-ku alebo team-ku, nebude banovat..kvalita za primeranu cenu
http://www.kupkolo.cz/produkty/Vidlice- ... _2194.html
20.10.2007 - 21:09:44
00
TAk idem do tej RS REBA RAce, ja myslim ze budem velmi spokojny a cena je tiez velmi pekna, na tu REBu .

Takze diky za radu
22.10.2007 - 14:32:14
00
rozhodol si sa spravne...potom napis, ci som ti dobre poradil :wink:
22.10.2007 - 16:07:18
00
A co tak

Kód:
 http://www.kupkolo.cz/produkty/Vidlice-odpruzene-tlumice_84/Rock-Shox-2006-Doprodej_122/Akce!-Rock-Shox-Sid-Team-sundana-z-noveho-kola-krk-240mm_2505.html


8)
25.10.2007 - 10:28:30
00
Ahojky, Martinux,

takže po necelích dvoch rokoch jazdenia, som spokojný, oproti RST je to uplne o inom, ked som jazdil RST po polhodke jazdenia, mi isli ruky odpadnut, zapestia ma boleli ako svina a tiež ramena.

S Rebou som sa púštal kde s RST som radsej nesiel, korene šutre všecko čo stálo v ceste som snou bral, a ruky vpohode ako pomaslee skoroo,:)

je to dobra vidla, zatial som skusil len tú, a chcem vyskúšať inú, lebo som mal snou stale jeden a ten istý problém a neviem prečo, či som jazdil tvrdo snou, /čo nemyslím/ ale jazdim jazdim a naraz ju nešlo uplne stlačiť, išla iba na 20%zdvihu. takže prekazila mi pár krasných výletou. celkom 3x, takže už je 3x servisovaná a naposledy mi tam ževraj vymenili šecko vnútro.. Teraz sa drží tak dúfam že ju to už prešlo.
18.02.2010 - 15:54:55
00
Len pises skusenosti alebo chces teda poradit nieco nove?
18.02.2010 - 16:51:58
00
skúsenosť
18.02.2010 - 17:58:42
00
K tomu tvojmu problemu: zvykne to byt maly tesniaci O kruzok na spodku lavej vnutornej nohy, ktory sa bud poskodi alebo "vyvlecie" a olej pretece do vonkajsej nohy, kde donho vnutorna naraza a tym padom nepruzi. Pred mesiacom sa mi to stalo na tore, kde stacilo vymenit to tesnenie.
18.02.2010 - 18:21:08
00
fua a to si zvládol vymeniť to tesnenie sám , alebo si nasiel nejaký obrázkový návod ?, no ked sa mi to zase stane, čo dúfam že už nie, tak sa stavím za tebou
18.02.2010 - 18:44:00
00
Mam servisny manual od rock shox-u, ktory maju pristupny normalne na stranke. Pri tychto vidliciach to neni nic zlozite. Pred prvym rozobratim som si myslel, ze to uz nezlozim a ze ma caka servis, ale potom pohoda. V tej vidlici si vsak mohol mat pokazene aj ine veci, ktore sa len tak opravit nedaju, cize to zase netreba az tak zlahcovat. Ja som mal nastastie len tento jednoduchsi problem.
18.02.2010 - 19:14:12
00
Po troch rokoch jazdenia sa ani nedivím, že olej pretiekol. Celkovo vidlicu by som dal niekam zrepasovať aj s výmenou oleja + toho jedného tesnenia.

Najlepšie prídeš na to, či je tam tá hladina fakt vsoká tak, že sfúkneš vidlu a uvidíš pokiaľ pôjde stlačiť. Ak ju v 3/4 zdvihu zastaví niečo, je to olej a ten stlačiteľný nie je. ;)

Iný problém tam ani nemá byť v čom, čo sa zdvihu týka. 8)
18.02.2010 - 19:16:27
00
Tak tak, repas treba. Este jeden problem som mal s mojou torou. Je dost dlhy ale stoji za precitanie. Pochopia ho ale len ti, ktori vedia ako vnutri vyzera. Mam solo air verziu, kde vnutri je taka rurka v ktorej beha piest. Piest ma zhora trochu oleja, ktory ho maze pri spatnom pohybe. Ta rurka je zhora uzatvorena maticou s ventilom. Medzi nimi je tesnenie, ktore brani vzduchu aby unikal mimo pruziacej komory s ktorej sa nasledne vie dostat az do vonkajsej nohy. Pri kontrole hladiny toho mazacieho oleja som nechtiac poskodil to tesnenie. Pri nafuknuti sa mi javilo, ze tam ide nejako vela vzduchu. Pri rovnakom tlaku ako predtym bola strasne tvrda. Potom som ju nechal 10min na pokoji, dufajuc, ze sa to zlepsi. Zrazu som pocul strasny rachot, dobehol k biku a zistil co to bolo. Gufero od tlaku vystrelilo z vonkajsej nohy. Potom nasledovalo nabijanie spat a vymena toho tesnenia. Tos cela story.
18.02.2010 - 19:50:22
00
No, tak to si pekne natlakoval celú nohu. :D
Stalo sa to aj kamarátovi, pustilo mu tesnenie na Floate a postupne zvyšoval tlak v nohe lebo vidla mäkla (nie je tam negatívna komora). Došiel však do štádia kedy tlak v nohe stúpol tak, že mu vytlačilo gufero.
Obdobná vec sa stala aj tebe, len ty máš nameisto - pružiny - komoru. Takže výmenou tesnenia si vlastne odstránil problém, takže správna oprava. :y:
18.02.2010 - 20:22:07
00
Hoši ako tak čítam ste rodeni majstri, to sa mam ešte dosť čo učiť, ale diky za príspevky
18.02.2010 - 21:05:47
00
keyboard_arrow_up