cyklozdravicko.

na poslednom vyjazde som skoncil az po usi zablateny a v mlakach... asi 10 km usek som tak musel prejst. bike vyzeral ako ta najhorsia nocna mora kazdeho bajkera, ja tiez :) , no ale den na to, som vsetko rucne (ziadna wap ani ziadne ine nastroje hromadneho nicenia) umyval namazaval atd...

no lenze dnes som sa siel prejst a zrazu pri prvom zjazdiku zacalo predne koleso nehorazne klepotat na sutroch. je to povoleny predny naboj, koleso sa mierne kyva zo strany na stranu.

co s tym? da sa to nejak dotiahnut, alebo rovno do servisu na novy naboj?

dik za radu.
28.10.2005 - 20:46:04
00
podla mna sa to da dotiahnut.
28.10.2005 - 21:23:20
00
samozrejme, zhod koleso a dotiahne take dve matice, ktoru su na oske proti sebe...nic zlozite...teda ked mas standardny naboj a nie pevnu os alebo lefty naboj :)
29.10.2005 - 09:59:42
00
asi to treba dotiahnut. a ked sa to bude hyybat tak to rozober a pozri ci vo vnutri neni dajake svinstvo alebo ci nie su loziska na sracky
29.10.2005 - 10:37:13
00
no vsak to sa bojim ze sa tam dostal nejaky sajrajt z toho drevorubacskeho tankodromu. uvidime.

skusim to dotiahnut, veru su tam tie dve spominane matice, tak duufam ze to bude OK.

zatial diky.
29.10.2005 - 18:04:14
00
Takze ideme na to... pripravime si 2x 17-tku kluc, konusove kluce, speci vazelinku na loziska odporucem speci na loziska, technicky benzin a handricku
postup: rozoberieme naboj a vsetko DOKONALE vyutierame znutra vsade opakujem dokonale aj gulicky okupeme v benziniku.Do misticiek nanesieme speci vazelinku a vkladame postupne gulicky (opatrne) malo by ich byt 9.Konusy skontrolujeme ci nie su vysekane a postupne davame doporiadku.Pekne sa pohrame s dotiahnutim konusov aby sa oska ani trosku nehybala a aby pri kruteni nekladla ani ten najmensi odpor. Vela zdaru a ked budes chciet s niecim poradit, ozvi sa zatim ciao
29.10.2005 - 20:38:34
00
keyboard_arrow_up