Zdravim, mam RS Revelation RCT3 r.2014. Pri silnom brzdeni prednou brzdou vidlica praska. Rozobral/premazal/precistil som uz celu sustavu naviazananu na vidlicu (predstavec, rajdy, hlavove, pevnu os, naboj) a praskanie je tam stale. Vidlica vo zveraku nejavi ziadne naznaky vole a preto dedukujem ze to bude niekde v klznych puzdrach vonjaksich/vnutornych noh vidlice. Mate s tym nejake skusenosti? Vdaka za akekolvek rady.
24.08.2015 - 10:24:36
00
je mozne ze "pracuje" lisovanie krku alebo noh v korunke - to by si nebol prvy ani posledny. a jedna pani povedala, ze takto lubia vrzgat aj pajky. osobne by som este skusil vylucit brzdu/kotuc (hlavne ak su kotuce dvojdielne alias shimano, hope,...) a hlavko.
24.08.2015 - 16:34:43
00
azet diky. Ked som ju dal do zveraku a riadne s nou pomixloval tak nepukala, je pravda ze mam 100kg a kinetika brzdenia nepusti a tazko ju nasimulujem vo zveraku :) Skusim este checknut kotuc s unasacom ako pises (XT icetech) ci nie je vola niekde tam ale pochybujem kedze kotuce jazdime vsetci v partii a nikomu nepukaju. Hlavko by som vylucil..vcera komplet rozobrate a premazane, potom jedine vymena hlavka za novy kus do coho sa mi nechce :)
24.08.2015 - 16:47:19
00
aj u nas v partii sme zili v tom, ze dvojdielne shimana nepukaju. potom dosiel jeden chytrak do partie ;-) ze ci nam nepukaju kotuce. ked sme sa poriadne pohupali dopredu/dozadu pri fest zatiahnutej brzde, tak to pukalo kazdemu, hehe.
test vidlice: skus este bajk otocit hore nohami, vyber predne koleso a pacit zaroven jendu nohu dopredu, druhu dozadu a pod.
24.08.2015 - 17:02:23
00
Ked sa hupes dopredu,dozadu pri brzdeni,väcsinou pukaju platnicky v prasiatku a nie kotuc...
24.08.2015 - 17:09:41
00
mne praská Pike tiež pri prudkom brzdení alebo keď dostane poriadnu šupu, v mojom okolí sa vystriedali 3 RS Totem a praskali všetky ale bez ujmy len to proste vydávalo ten otravný zvuk takže neriešiť, ignorovať a jazdiť veselo ďalej :D
25.08.2015 - 20:16:17
00
U mna podobne,nove revelation aj pike,obe sem tam praskali...neriešim
26.08.2015 - 20:22:41
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up