DObry vecer . postupne si davam dokopy starsi bike a menim komponenty co je treba...pri jazde mi nieco praska v zadnej casti asi to bude v kolese ale koleso bolo v servise vymenili osku+loziska tak z coho to moze byt, ak je to z kolesa?
dalsim problemom je ze retaz preskakuje akoby na zadnej kazete ale ta bola menena minuly rok a nebolo vela jazdene...v piatok nahodim nove kluky+retaz tak uvidime v com moze byt chyba..dakujem za pomoc
09.07.2013 - 21:28:51
00
Cav. Praskanie v zadnej casti na trapilo dlho, az nakoniec som dal dole prehadzovacku a vycistil patku ( boli tam zrniecka prachu ) od vtedy je pokoj. Preskakovanie novej retaze na novej kazete a nemenenom prevodniku vpredu sa dalo ocakavat. Cize vymen ja ten.
18.07.2013 - 12:31:06
00
aj orech kazety keď ho nik roky nerozobral robí problémy
18.07.2013 - 15:30:36
00
tak preskakovanie je uz vyriesene uz to ide ako ma vsetko pomenene..kazeta minuly rok...teraz retaz a kluky..a to praskanie neviem co moze byt.
18.07.2013 - 16:50:21
00
Zdravim vas. Potreboval by som poradit.
Uz posledných 200 - 300 km pocujem na cestnom karbonovom bicykli od zadneho kolesa, resp. zo zadnej casti bicykla, ci sedim alebo nesedim v sedle take pravidelne "cukanie - praskanie". Ked sa ovazim dopredu na riadidla tak nie. Pocut to aj ked tocim aj ked netocim pedalmi. Myslel som ze nieco je v plasti pichnute, ale nie je. Uz som vymenil aj predny plast za zadny. Dal som dole koleso a jednotlivé ozubene kolieska kazety sa jemne hybalu medzi sebou, ako keby je malo dotiahnuta kazeta. Dotiahli sme kazetu robi aj tak. Kolesa su Campagnolo zonda.
Ked zodvihnem bicykel a tocim pedalmi nepocut nic, ani ked sa ovazim na predne riadidla pri jazde. Nenapada niekoho co to moze byt?
13.03.2017 - 22:18:31
00
požičaj si od niekoho zadné koleso a aspon zistíš, či je to z kolesa alebo z rámu
14.03.2017 - 08:17:11
00
Tak nakoniec som zistil ze mam prasknuty rafik v mieste zvaru a idem to reklamovať.
15.03.2017 - 22:34:42
00
keyboard_arrow_up