inu, preco niekto zalozi diskusiu a potom se... ehm ... na to? nechapem... nevadi...

ale k veci. vsetko sa odvija od skusenosti sympatii, snov, dizajne, precitanych pochvalach, pocuteho v krcme od nejakeho strasneho borca ktory dojde na biku za 50 papierov a ma najazdenych 100 km za rok, ale dokaze vas presvedcit ze ne tej jeo masine sa jazdi naj. nemyslim ze vacsina ludi jazdil na 20 bikoch po aspon podobnom terene aby to vedela porovnat. ved ono je pre niektorych akurat rozdiel ci to maju za 5 korun z Tesca alebo za 20000 z bikeshopu s "originalnymi" komponentmi. ja osobne som zatazeny na Konu a ani uz neviem preco. proste ma to fascinuje. asi tolko...
03.10.2005 - 21:00:38
00
Ja mám s (ne)značkovými bicyklami takéto skúsenosti: Mám jeden TESCO bike, ktorý bol asi vyrobený v Černobyle, lebo po roku jazdenia je už v značnom štádiu rozkladu. Ale mám aj jeden bike z METRA, ktorý stál cca 3000 SK, a bude to znieť neuveritelne, ale funguje /zatiaľ/ spolahlivo. Zažil som s ním už najrôznejšie výlety po slovensku, a bol som na ňom dokonca až v Chorvátsku. Takže nezáleží na tom, kde bol bike vyrobený, a koľko stál. Dôležité je či bol vyrobený kvalitne, a ako sa o neho počas prevádzky staráte.
04.10.2005 - 12:16:12
00
sorry ale ja tym bikom uz zo zasady neverim...
samozrejme ze ked niekto umyje bike raz za rok, vycisti ho raz za zivot atd taq sa mu rosype aj ten za 30 papierov. :) a ked uz ide o obchodne retazce, taq Metro je ovela serioznesia firmy ako Tesco...
05.10.2005 - 20:52:22
00
tomPy napísal/a:
-------------------------------------------------------
> Napr.Author sa vyrába tam kde Kellys
> atď.

No pani ja sa nestacim divid co sa to tu dozvedam za novinky :D odkial ze mate taketo super prave a zarucene informacie?? nech sa aj ja priucim..
10.10.2005 - 18:58:37
00
keyboard_arrow_up