Tiež mám ten problém s rovnakými brzdami a iba prednou vlastne. Reklamáciu mi neuznali s výrokom spôsobené vlastným konaním.

Vlastné konanie bolo že som brdy očistil a platničky odmastil liehom . a kotúč tiež.

Problém začal keď brzda prestala tesniť a začala slzieť. Nebrzdilo to. Tak teraz idem meniť kotúč a platne.
03.01.2012 - 20:23:39
00
nedavaju tam oni myslim ti co to montuju nejaky nekompatibilny olej ?
04.01.2012 - 11:43:04
00
No vćera som si bol zajazdiť. Brzdy som pred jazdou utrel a pri jazde som par krat brzdy nechal nech sa rozhorucia a uz to brzdi lepsie .... este stale nie tak dokonale ako zadna ale dnes som aspon videl ze to uz neslzi okolo hadicky co ma tesi..... na garancnej im teda poviem ze som si len brzdu utrel lebo bola cela zamastena ale ze s dostickami som nic nerobil a stale slabo brzdia tak snad mi daju nove dosticky s tym by nemal byt problem potom uz
05.01.2012 - 18:26:37
00
Tiež mám ten problém s rovnakými brzdami a iba prednou vlastne. Reklamáciu mi neuznali s výrokom spôsobené vlastným konaním.

Vlastné konanie bolo že som brdy očistil a platničky odmastil liehom . a kotúč tiež.

Problém začal keď brzda prestala tesniť a začala slzieť. Nebrzdilo to. Tak teraz idem meniť kotúč a platne.


A tebe vlastne kde slzia brzdy ???? okolo hadicky alebo kde ???? nemas nejake fotky ako to u teba vyzera ? ze by si ich sem upol ?
05.01.2012 - 18:28:07
00
pri prasati
05.01.2012 - 23:43:53
00
keyboard_arrow_up