Zdar páni
Mám nejaký čas tieto brzdy a na páke zadnej sa objavuje mastnota vo vnútri mechanizmu páky ale nijak zásadné len je to stále lesklé Zdá sa mi aj že brzda mäkne ale olej nieje nikde vidieť Tento problém bol už pri plnení akoby tam bol stále vzduch hoc som to pretáčal striekačkami hore dole Dajú sa páky nejako nedeštruktívne rozobrať?
23.02.2014 - 14:14:53
00
možno by pomohla foto :)
05.03.2014 - 23:37:32
00
Tieto nové páky netreba vôbec rozoberať.. najskôr ti tam asi stiekol olej pri plnení a teraz sa ti stále ukazuje na páke. skús to častejšie poutierať. Uvidíš že to zmizne. Rovnaký problém tu mal už jeden chalan, tiež mu vzlínal zatečený olej na páke.
06.03.2014 - 07:59:52
00
Cautem mam podobny problem, len asi realny. Vo vnutornej strane packy vidim mastnotu. Problem je vsak ten, ze brzda makne. Skontroloval som prasa, to je uplne suche, odvzdusnil som, poutieral mastnotu a novu okrem tej co je v tom cape brzdy nevidim. Jedna sa o zadnu brzdu, predna ide ako ma. Ked vsak brzdim v zjazde zacne mi zaberat niekedy az v nizsej polohe, cize zmakne. Niekedy sa to upravi ako bolo, no postupne musim stale dotahovat skrutku aby som brzdil packou tam kde treba. Problem je premenliva poloha brzdenia, co vazne stve.

Neviete v com moze byt problem? Moze to niekde pustat? Neviete co moze sposobovat tento problem? Rozobrat to - co mozem v pripade tej packy skontrolovat?

Dakujem za kazdu radu.
05.09.2018 - 13:17:21
00
Vyzera to ze mas zavzdusnenu brzdu. Staci ju odvzdusnit podla tohoto videa: https://www.mtbiker.sk/video/10247/video-rychly-sposob-odvzdusnenia-brzd-shimano.html
05.09.2018 - 20:41:03
00
Brzdy som odvzdusnil 2x na kompletku, nie len na rychlo. Predna ide ako ma uplne super. Prave to je ten problem, myslel som si ze odvzdusnenie pomoze a pomohlo, ale len na kratky cas.
06.09.2018 - 16:50:10
00
keyboard_arrow_up