a ja,ze ty si cyklista.Tak to si tu na zlom fóre.Filharmonisti maju svoje...
09.03.2008 - 20:03:41
00
biker nemoze hrat na gitare? :shock:
vis je to u mna tak ze bike a gitara su moje najvecie zaluby a po elektrickej gitare uz tuzim dlho a fotrovci nechcu kupit. tak musim striedat: raz daco na bike a potom zas gitaru a tak. lenze teraz dlhsiu dobu som na mizine takze to setrenie na gitaru bude trvat dlhsie :)
09.03.2008 - 20:10:07
00
No musis viac posluchat,aby ti ju rodicia kupili.Pravidelne vysypat smeti,povysavat,poupratovat a tak...mamine pomôct s nakupmi...
09.03.2008 - 20:14:32
00
hahahahaha
to radsej pojdem na bike :D
a potom na brigadu a kupim j za vlastne. :D
09.03.2008 - 20:18:02
00
Cavte mam taky isty problem ako týpek v prvom prispevku-teda neviem ci je to problem, ale na RS Tora 302 z pravej nohy ako je lockout mi dnes trochu vytiekol olej, neviem kolko ho bolo,lebo to bolo za jazdy...ale prava strana korunky bola cela od oleja...a potom este ked som nieco doladoval a mal som ho prehodeny naopak, tak este trochu toho oleja pretieklo.doteraz mi to nerobilo tak preto sa pytam.

Bez urazky ale nezaujimaju ma rady typu na mojej marzocchi mi to nerobi a pod...o to nestojim.
Chcem len vediet ci to je normalne alebo nie.

Dakujem za kazdu rozumnu odpoved
10.04.2008 - 21:27:11
00
ved si si precital ze je to normalne nie?
10.04.2008 - 23:09:04
00
hej bola tam iba jedna odpoved ze je to normalne...a ostatne bolo o niecom inom...tak som sa chcel este raz spytat...to vies istota je gulomet..a viac ludi...
10.04.2008 - 23:12:37
00
sam som pisal ze to je ok
vis, ono ti to urcite netecie s tlmica, lebo ten je dobre zatesneny, to ti pravdepodobne tecie takzvany mazaci olej ktory sluzi na mazanie vnutornych noh, a ked s toho vytecie par kvapiek tak to je uplne ok.
10.04.2008 - 23:20:07
00
sam som pisal ze to je ok
vis, ono ti to urcite netecie s tlmica, lebo ten je dobre zatesneny, to ti pravdepodobne tecie takzvany mazaci olej ktory sluzi na mazanie vnutornych noh, a ked s toho vytecie par kvapiek tak to je uplne ok.


BLUD

v pravej nohe (Motion Control) je hore cca 115ml oleja a ten tecie. Samozrejme, pod prechodkou je kruzok molitanu, do ktoreho sa pri montazi alebo vymene oleja vstrekne pomalsi olej ale v pravej nohe je to najma kvoli zasunutiu vnutornych noh, aby sa tie molitany neposkodili. Ak sa otoci bajk hore nohami tak cele deci oleja ma snahu vytiect. Treba skontrolovat bud teflonovu podlozku alebo o-kruzok (podla typu uzamykania - z korunky alebo poplockom. Bud je tam jedno, alebo druhe)
08.05.2008 - 20:01:48
00
mám manitou a teraz som bol nas edle asi 3 dni vkuse.Mám taký problem že
ked chcem zmenit tuhost pruženia ,vobec to negunguje a možem točit kolko chcem a nič ,ked zatočím doprava tak po niekolkých otočkách mi začne pukať spružina ,a ked dolava tak nič .čo by ste poradili s tým robiť?
08.05.2008 - 21:07:39
00
Zdravim mam taky mensi "problem" - vlastne to neni az taky problem ale ide o toto - mam vidlu Fox 32 Talas RLC a scel by som trosku doladit sag (trosku z nej odfuknut) - v manuali je napisane ze aby som sa dostal k ventilu treba odtocit tu modru capicku co je na vrchu lavej nohy pricom ma byt nezavisla od packy (tu treba podrzat) avsak ked sa toci packou toci sa aj ten zavit s tym jak keby to bol jeden kus - skusal som to odtocit ale je to tam nejak strasne na fest - ani za boha to nejde. Niekto kto pripadne mate tu vidlu nejake tipy? Urcite je to nezavisle od tej packy? Resp. neni na to nejaky tool resp. nejaky zlepsovak lebo uz skoro na hranici brute force mi to aj tak neslo odtocit, ani som s tym nepohol a skoro som si prsty dolamal :) .

Prílohy:

TALAS-leftleg.jpg
TALAS-leftleg.jpg 9.01 KiB thumb_up0thumb_down

09.05.2008 - 01:46:17
00
Zdravim mam taky mensi "problem" - vlastne to neni az taky problem ale ide o toto - mam vidlu Fox 32 Talas RLC a scel by som trosku doladit sag (trosku z nej odfuknut) - v manuali je napisane ze aby som sa dostal k ventilu treba odtocit tu modru capicku co je na vrchu lavej nohy pricom ma byt nezavisla od packy (tu treba podrzat) avsak ked sa toci packou toci sa aj ten zavit s tym jak keby to bol jeden kus - skusal som to odtocit ale je to tam nejak strasne na fest - ani za boha to nejde. Niekto kto pripadne mate tu vidlu nejake tipy? Urcite je to nezavisle od tej packy? Resp. neni na to nejaky tool resp. nejaky zlepsovak lebo uz skoro na hranici brute force mi to aj tak neslo odtocit, ani som s tym nepohol a skoro som si prsty dolamal :) .


podrž páčku a toč stredom proti hodinovým ručičkám (do ľava) ideto. Zrejme to iba nejaký dobrák dotiahol na doraz aby sa to nepovolilo. Na to je tam gumička a pri aj relatívne jemnom dotiahnutí sa sam nepovolí.
ked to nepôjde podobrotky, tak zober blicky, handru daj na styčné plochy aby si ich nepoškodil a dolava toč. určite to pôjde.
09.05.2008 - 08:29:43
00
Diky, samozrejme som to odtocil, sice nie blitzkami ale klucom ale vysledok rovnaky. Islo mi len o to predtym ci to mam robit nejakym nastrojom ci to nenozem nejak poskodit silovo. No ale vsetko v poriadku, diky.
09.05.2008 - 14:25:25
00
mam taky problemik, zvisoval som zdvih a neviem preco mi nechce chodit az na doraz zastavi sa mi vzdy 4cm od korunky aj ked sa presunem uplne s celou vahou na rajdy. Zvisoval som zdvih zo 100 na 130 a menil som aj vsetky kvapaliny ktore som odmeriaval presne tak neviem kde je problem (vidla RS recon351) :?:
13.05.2008 - 18:32:54
00
asi tam mas dobre nastavene tlaky :D alebo si to dobre prestavil " A JE TO"
13.05.2008 - 18:55:52
00
keyboard_arrow_up