rozmyslal som nad tym ci by sa dala prerobit RST gila T7, chcel by som to prerobit na olejove mazanie, mozno vybrat elastomer(y) lebo na moju vahu tu pruzinu asi nedam na doraz. teda ocistil by som pruziny, vybral elastomery nalial olej do vidlic. ma to zmysel aspon skusit? :|

uhm, oplati sa, robil som to s marzocchi mz3, elastomery skrat az tak aby si len ledva nedaval dorazy, ono su to celkom supy, ved urcite nejaky doraz das ked to budes skusat. pripadne vyber podlozky nad negativnou pruzinou (ak nejake su), +20mm mozes mat zdvihu (+vypodlozit struny). upravy ta budu stat celkovo 0sk, tak nech je prinos akokolvek maly, oplati sa to ;)
len na mz3 bol problem s tym, ze horne "preload adjustment" tocitka neboli olejo-tesne, cize ked sa vidlica otocila hore kolesom tak z nej pomaly vytekal olej :D to som dalej neriesil, junior s tym uz nemal problemy :")

ked uz nic, aspon tie elastomery skrat, napriklad na tej spominanej mz3 to bola nutnost, kamosovi na xc som tiez skracoval elasatomery (bez inych uprav). nestazoval sa.
01.03.2009 - 13:03:47
00
keyboard_arrow_up