Zdravím mam taký menší problém s pukanim keď dlhšie šlapem... Napr prvých 20 minút nič nieje počuť a potom to začne že aj pri minimálnom tlaku na pedál tak začne pukat... Neviem ci to je oska alebo ložiská poprípade pedále... Podľa mňa asi stred... A mam Cube aim SL 2020 a nemôžem nájsť stredove zloženie ak budete taky láskavý skúste mi poradiť co meniť a hlavne ten stred lebo to neviem nájsť? ďakujem za odpovede
02.07.2021 - 07:38:41
00
Zas nová téma stále na to isté. A čo takto servis, v prvom rade to rieš cez záruku, ak to nebude stred a niečo poškodíš, tak už bude neskoro. A daj link na bicykel, potom ti možno niekto ešte poradí, ale takto ti to nikto hľadať nebude. A čítal si aspoň to čo radili ostatným, alebo aj to sa ti nechcelo?
02.07.2021 - 22:17:27
10
Nové bicykle pukajú. Aspoň ja mám taký pocit. Najčastejšie sú to rôzne nečistoty. Ak to puká pri šlapaní v sede, je to sedlovka. Ak aj v stoji, tak pätka prehadzovačky. V oboch prípadoch vyčistiť a dotiahnuť. U mňa je to tak.
Jo a keď to vyzerá na stred, tak stred to asi nie je. Zvuky sa prenášajú rámom a aj uvoľnená pätka prehadzovačky sa javí ako stred.
04.07.2021 - 23:08:16
01
keyboard_arrow_up