Zdravím fórum ..Aktívne bikeovaniu som sa začal venovať minulú sezónu čiže som úplný lajik vo výbere nových komponentov. Mám Giant Revel 2012 a snažím sa ho udržiavať v dobrej kondícii :) no a v poslednej dobe uvažujem nad výmenou stockovej pružinovej suntourky za niečo lepšie ..mal som možnosť vyskúšať viacero vzduchových/olejových vydlíc a je to dosť rozdiel ..chcel by som vás poprosiť o radu vo výbere tej správnej pre mňa ..Venujem sa XC, klasickej horskej cyklistike s nejakým tým jemným zjazdovaním ktoré je s týmto štýlom spojené :) strop mám 200 eur ..z môjho lajického hľadania či už tu na fóre na nete či od priateľov som počul že suntour si v poslednej dobre celkom šplhol tak som rozmýšľal nad epiconom ale to je asi tak jediná čo ma priamo oslovila ale ako hovorím nemám vôbec rozhľad čo je in v tejto cenovej kategórii ani aké parametre presne potrebujem aby mi sedela na rám či osku tak prosím o radu :) ..prepáčte za duplicitú tému ..díky :)
17.04.2014 - 18:34:21
00
Hlavovka bude asi klasika 1.1/8, oska rychloupinak, vsak? Este by som porozmyslal nad rs recon alebo x-fusion velvet ;)
17.04.2014 - 18:39:30
00
Hej klasický rýchloupinák no a stĺpik je 30mm to by mal byť teda 1-1/8 (SR Suntour XCM V3) ..inak dík za radu ;)
18.04.2014 - 13:11:27
00
keyboard_arrow_up