Ohladom tej sedlovky este - napodobeniny sa robia takmer zo vsetkeho. Napodobeninu Ritchey WCS carbon, co som videl na jednom obchode by rozoznal snad kazdy. Zvacsa sa da originalita zistit aj pohladom a prirovnanim k originalu (lesk, napisy, detaily, atd.).
10.01.2007 - 16:36:00
00
no,ja som tu uhlikovu fajku objednal takze sa budem skromne tesit.
10.01.2007 - 17:06:36
00
valdol: ved to ti moze byt jedno... pravdepodobne to bude oem verzia, co vsak jej kvalitu neznizuje... ber, kym je...

no asi im tam napisem, som zvedavy co povedia...

edit:

napisal som:
Dobry den,
chcel by som sa opytat, ci tato vidla je predavana v originalnom
baleni, s navodom, atd., alebo je to tzv. OEM vidla a preto je na tu
cena 6000,-CZK.
Dakujem za odpoved, XY

o 23.33 odpisali :) :
modely 2007 nejsou OEM, jsou od zitnáka taky proto tak drahé...
PS: kazdé balené je originální, a ceský návod stáhnete i na nasich stránkách
...
S pozdravem M.Kuk

tak nerozumiem tomu... co je to ten zitnak?

edit2: takze zitnak je vlastne Zitny a je to dovozca RS pre CR :wink:
10.01.2007 - 17:17:26
00
No ta moja sedacia rura mi po istych peripetiach konecne prisla a cena je naozaj taka v pohode aka je.Takze skusenost s koloshopom zatial na vybornu.A usetril som 2200 sk.
cheers. :wink:
12.02.2007 - 21:34:45
00
to vladol: Jasom si kupil v lete z ceskeho e-shopu vidlu marzocchi mx comp eta 06 v prepocte na nase cca 9500. U nas stala (konkretne u duplinskeho v scotte) 12900. Tiez sa mi nechcelo velmi verit tej cene, ale nakoniec som ju dostal v original krabici aj s manualom. A od vtedy nakupujem iba z ciech alebo z nemecka. Nase obchody ma absolutne nezaujimaju.
15.02.2007 - 18:39:15
00
Ano v cechach ten kseft vedia robit na dost slusnej urovni. 8)
15.02.2007 - 18:44:16
00
to vladol: Jasom si kupil v lete z ceskeho e-shopu vidlu marzocchi mx comp eta 06 v prepocte na nase cca 9500. U nas stala (konkretne u duplinskeho v scotte) 12900. Tiez sa mi nechcelo velmi verit tej cene, ale nakoniec som ju dostal v original krabici aj s manualom. A od vtedy nakupujem iba z ciech alebo z nemecka. Nase obchody ma absolutne nezaujimaju.

v ktorom obchode to bolo?
15.02.2007 - 18:49:48
00
2Vladol: ak je ta vidla od zitnaka, tak to by ma nielen prekvapilo, ale doslova sokovalo! Vysvetlenie: zitny sa uz nejaky cas snazi "utlmit" tohoto sedeho dovozcu a jeho vidlice obsahuju navod v cestine a nie je si ho potrebne stiahnut z internetu! Co by to bol za dovozca, keby mu v pripade jeho predajcov niekto takto posekaval cenu? Ludia nemozete verit vsetkemu.Ale vasku budu cisla, takze sa bude dat zistit odkial vietor fuka.
20.02.2007 - 11:20:35
00
2Vladol: ak je ta vidla od zitnaka, tak to by ma nielen prekvapilo, ale doslova sokovalo! Vysvetlenie: zitny sa uz nejaky cas snazi "utlmit" tohoto sedeho dovozcu a jeho vidlice obsahuju navod v cestine a nie je si ho potrebne stiahnut z internetu! Co by to bol za dovozca, keby mu v pripade jeho predajcov niekto takto posekaval cenu? Ludia nemozete verit vsetkemu.Ale vasku budu cisla, takze sa bude dat zistit odkial vietor fuka.

no precital som si to aspon 5 krat ale vacsinu som nepochopil :oops: cize je to normalna original nefalsovana vidla, vsetko ok?? tu je link na ten obchod
20.02.2007 - 14:18:22
00
2vladol, je to normalna vidla urcena do montaze. Urcite nebude od Zitneho, to by bola ina cena a bol by v nej aj navod. Ale ak chces, opytaj sa priamo Zitneho, ci dodava do kolokramu :lol: Budes prekvapeny jeho reakciou.
20.02.2007 - 14:25:11
00
keyboard_arrow_up