Inzerat 1. (citacia)
Predam RS Tora 302, Soloair, 130mm,stlpik dlzka 19,5cm par skrabancov inak v dobrom stave. Cena 90€

Inzerat 2. (citacia)
Predam vidlu Rock Shox Tora 318 - najvyssia rada; U-Turn 85-130mm plynule nastavitelny zdvyh. Regulacia kompresie - Motioncontrol; a odskoku. Vidla bola kupovana v LiBike za 11 000sk. Cena teraz menej ako polovicna. Na cene sa da jednat. Viac info: mailom
Viac obrazkov: http://picasaweb.google.sk/KRTKOO4/RockShoxTora318UTurn#
cena 160€

Inzerat 3.
Manitou Relic 80mm, model 2007, na kotúčové brzdy, najazdených 450km..
cena 50€
zaruka este do jula
Obe su rocnik 2006... v inzerate c.2 vraj bola jazdena len rok a potom na skrini
Inzerat c.1 by som bol uz jej treti majitel... Ale vraj je zachovala...
Kazdy inzerat je uplne ina cenova kategoria :D Ale mna by zaujimal vas nazor ktora sa oplati najviac ked zoberieme do uvahy vek znacku... a vase skusenosti s tymito vidlami :)
Ja jazdim najma v meste niekedy nejaka ta polna cesta... nie som ziadny extremista :) Takze co by s tychto troch podla vas mne najviac vyhovovalo... Ktora z nich podla vas najlepsie reaguje aj na mensie hrbolceky... Viem ze za tie ceny by som nemal ocakvat zazraky ale predsa by som rad vybral nieco co by mi najviac vyhovovalo a co sa tyka funkcnosti najlepsie fungovalo...

Momentalne mam este vbraky takze keby som kupil tu za 50€ tak by som musel kupit este brzdy nove koleso... a este by som musel kupit nove hlavove (to v kazdom pripade) moje stare je uz dost roztahane... takze davajte linky ... nech sa rozhodnem spravne :)

+ poprosil by som o radu ake hlavove mam kupit... aby vydrzalo napor pri dopadoch predneho kolesa cim najdlhsie bez poskodenia :D

Za nazory a rady vopred dakujem :)
S pozdravom David
04.02.2009 - 14:01:35
00
no hlavne si ujasni čo vlastne chceš... 80 a 130mm zdvihu je dost vyrazny rozdiel...
04.02.2009 - 14:11:32
00
:lol:
04.02.2009 - 14:13:23
00
Dobre tak inak :D Porovnavajme tie 130mm a tu 80berme ako nudzove riesenie :D Inak kamarat predlzoval zdvih... neviem ci sa to da aj na tej manitou 80mm... keby sa dalo aspon na 100 tak by mi to stacilo :)
04.02.2009 - 14:15:54
00
No ja mam 302 u-turn z www.azurobike.sk za nejakych 5500sk. Teraz som pozeral stale ju ponukaju za 167 €. Ak mas tych 167 tak ber radsej novu.
A to chces vidlu len na mestske hrbolceky a sem-tam polna cesta? No a to je ti tora aj dost tazka a zbytocna lebo to je vidla na XC/AM a nie na mestske chrtenie po rozky a na pivo.
04.02.2009 - 17:34:49
00
Dalej ma strasne bavi jazdit na zadnom :D Neviem preco.. je to sranda :D Tak hadam ma nebude tahat k zemi... A hlavne nech su tie dopady konecne jemnejsie :)
04.02.2009 - 17:58:19
00
urcite 318. Ten MotionControl je dobra vec. Mam to na Recone 351 SoloAir a za tu cenu by som nevymenil
04.02.2009 - 18:56:46
00
Prave doslo k problemu... nie su financie... som nuteny dat to inde...
Cize momentalne sa priklanam k tej Manitou Relic 80mm
Kedze nemam tolko penazi tak musim kupit toto :( Ale myslim ze by mi to na moj styl jazdy malo stacit :)

Tak mi dajte nejake rady ohladom tejto vidly... je to pruzina takze sa tam tuhost asi velmi nastavovat neda... vymena pruziny asi nebude lacna zalezitost takze tam ostane original...
Takze co si myslite o tejto vidle? Je sice len na kotuce... ale myslim ze by mala byt ok :) nejazdim ziadne extremne zjazdy... a na take mensie vysantenie v meste po prednom :D po zadnom... myslim ze by mala vydrzat :)
04.02.2009 - 21:43:53
00
nechcem byt hnusny, ale vravis ze to dosli financie a ze chces zobrat tu an kotuce, pricom horevyzsie si pisal ze by si musel kupit nove kolo, resp.prinajmensom naboja dat prepliest a disk.brzdy, co myslis to ta bude stat kolko?
50 ecok za vidlu + vymena komponentov(naboj,brzdy) alebo za 90ecok mat vidlu s moznostou aj na vecka
pred tým ako kupis tak si to dobre prepocitaj, aby si sa neodrbkal..
04.02.2009 - 22:01:36
00
a myslis ze sa mi oplati kupovat skor vidlu ktora mala predtym dvoch majitelov? a o tejto viem ze bola kupovana v roku 2006 ale bola jazdena minimalne... mozno mas pravdu a oplati sa skor ta tora 302 ale nechcem aby ta vidla po case potrebovala nejake dalsie extremne investicie popripade mi nejakym sposobom odide... zaujimali by ma aj nazory ostatnych... ked nad tym tak rozmyslam tak co sa tyka financii mas pravdu... len aby to stalu za tu kvalitu... na tu relic som chcel dopredu brzdy kupit neskor... ale myslim ze to co si navrhol je dobre si premysliet... takze kto je este za to aby som bral tu starsiu vidlu
04.02.2009 - 22:36:57
00
Ber tu Toru :D Jedine na co ti bude treba investicie su bezne servisy(1x za rok?),je v dobrom stave a chodi pekne.Neviem ako chodi ten Relic,ale celkovo Manitou nema moc vysoku doveryhodnost...
05.02.2009 - 06:59:42
00
Ja len dufam ze s tym 130mm zdvihom nebude mat problem moj starucky ram merida :D myslim ze je to rok 97 alebo 98 :D Akoze nemam s nim problem... len hlavove sa mi uz vymlatilo...
Myslite ze bude to zatazenie zvladat? Konkretne je to Merida Matts SX ... no konkretne moj som na nete nikde nenasiel. Kazdy mal trosku ine nalepky :D Ma tam este napisane Flat top... ale to je asi nepodstatne
Momentalne moj bicykel vyzera asi nejak takto: http://www.marriage.ru/images/matts_sx_big.jpg
Len mam krajsiu farbu :D A zrejme ine komponenty... ale ta vidla by isla na nejaky takyto ram... takze co myslite? :D vydrzi?
btw ram je 18tka
05.02.2009 - 09:05:13
00
no neviem ci to ten ram vydrzi, to nech ti povedia ostatny ,ale ak sa nemílim tak na tore by sa m ohol dat nastavit-znizit zdvych pomocou nejakych vymedzovacích podloziek, ak sa mílim tak pardon.
alebo mas dalsiu moznost vyklasli sa na kupu vidlice este cosi dosetri, ved do jari mas este cas a kup nieco lepsie -nove.
05.02.2009 - 10:55:20
00
Mne vidla myslim bude stacit :) Novy bajk potom o nejaky ten rok ... letnou brigadou zaplatim dlhy :D Potom sice uz budem zase poziciavat peniaze na vodicak :D A potom uz nic nestoji na ceste za mojim new bajsiklom :D Cize o nejake 3roky planujem kupit novy bajk :)
Cize ak mi poviete ze to ten ram vydrzi ... myslim ze by mal... tak kupim zrejme tu Toru 302 :)
05.02.2009 - 11:13:27
00
ponúkam ti moju RS Duke,je to super vidla na tvoje jazdenie aj ked je to model 2004 a ešte aj XC
05.02.2009 - 11:59:51
00
keyboard_arrow_up