Čaute potreboval by som poradiť ktorú s týchto vidlíc by som si mal kúpiť. Chcem to na FR nič brutálne ešte len začínam. Lebo som čítal že Kingpin sa celkom zlepšilo ale že to stále nieje nič moc. A rst vraj tiež nieje zlá. Cenovo sú skoro rovnaké o to mi nejde len by som chcel vedieť ako sú natom kvalitou.
Ďakujem.
17.08.2009 - 10:13:14
00
V podstate to máš jedno lebo RST R1 je v podstate KINGPIN s mohutnejšími nohami(RST R1-35mm MANITOU KINGPIN-32mm) a monoblok mostíka otočený v predu nastavenie je to isté ide oto,že firma RST donedávna vyrábala vidlice MANITOU kým ich neodkúpil HAYES,kt. nezaplatil dlh voči RST a následné presťahovanie výroby drahších modelov do USA(od R7 vyššie a neskôr pribudol DRAKE kedisy RELIC).Kvalita je na túto cenovú kategóriu na slušnej úrovni.KINGPIN zoženieš iba zo starých zásob dovozcu,alb.predajcu možno ešte s druhej ruky.R1 nieje problematické zohnať.Chod obidvoch je prinajmenšom rovnaký a aj rovnako sa rozoberajú.Tak už len rozhoduje to,kt. sa ti páči viac,alb. sa hodí na bike chybu pri výbere neurobíš ani pri jednej vidlici.
17.08.2009 - 20:59:37
00
Ďakujem niečo takéto som potreboval .

Tému naposledy oživil Necromancer dňa 21.08.2009 - 10:20:59.

21.08.2009 - 10:20:59
00
keyboard_arrow_up