Caute.
tí ktorí ste prechadzali na bezduse a pouzivali ste klasicky kevlarovy plast s rubena kitom.. a bojovali s nahodenim patiek..vyhrali ste boj alebo vzdali a ostali pri dusiach? Rubena kit + remerx magic + NN snake/RR evo 2.25..zatial som skusal len RR no patky nechcu naskocit na svoje miesto,skusal som montpaku,mydlovu vodu..prenosny kompresor na benzinke..nemate niekto v KE vykonny kompresor ktory dokaze natlacit vela vzduchu na zaciatku? :) ..alebo nejake rady?

Dikes
06.04.2012 - 21:39:12
00
Ja som spravil fintu: Omotaj plášť po obvode lepiacou páskou a poriadne, poriadne stiahni, tak aby plášť zaskočil do provizorných pätiek na tej gumenej páske a nafúkneš to.
PS: prvý krát som dal kompresórom, bez pásky, no potom som to doma rozobral a nechcelo sa mi ísť na pumpu, tak som spravil túto fintu.
06.04.2012 - 23:00:35
00
Ja som pomocou montpaky usadil plast do patky a az potom fukal(rucnou pumpou)...toto usadenie nejde po celom obvode, ale skus co najviac...s tou zvysnou castou si tmel poradi:)

Inak ako si spokojny s kolesami, spice nepraskaju, respektive niple sa nepovoluju?
06.04.2012 - 23:15:58
00
No prave,ze na 75% som patku pakou ako tak dal..ale ciastocne som tlacil/krcil aj na tu gumenu vlozku montpakou :( ..skusil som dat tmel,no zvysok nechcel zaskocit potom a sfukovalo potom :(
06.04.2012 - 23:24:06
00
Záleží od plášťa, ráfika. Ja som Scyllu usadil z oboch strán montpákou po celom obvode, ale bola to fuška. Nafúkaná mini ručnou pumpou. S Charybdisom sa mi babrať nechcelo, tak som ho len nahodil na ráfik a na Shell-ke fúkol kompresorom. Na 3x. Puk-puk. O zopár netesností sa postaral tmel. Príp. pomáha, ak nasadíš do pätky len 1 stranu, to ide ľahko. Druhú potom nejako ledabolo nasaď a natlakuj. Je to každého boj. :-)
07.04.2012 - 07:22:18
00
ltr ready plášť + ten ráfik = stačilo by niečím zalepiť diery pre niple a z rubena kitu by sa použili len ventilky :D
07.04.2012 - 08:54:49
00
keyboard_arrow_up