Cawte jazdim dirt a street obcas niaky mali zjazdik ale nic extra .... mam v zadu 8 prevodou a rozmyslam ze by osm tam dal single speed .. v predu mam jednu pilu 32 z, co nato powiete? sli by ste dotoho alebo nie? aj dôvod preco .. dakujem
09.06.2009 - 22:18:14
00
Cawte jazdim dirt a street obcas niaky mali zjazdik ale nic extra .... mam v zadu 8 prevodou a rozmyslam ze by osm tam dal single speed .. v predu mam jednu pilu 32 z, co nato powiete? sli by ste dotoho alebo nie? aj dôvod preco .. dakujem


ja by som do toho nesiel, uz len z toho ze z biku vyrobis cistu ucelovku, a tych neviemkolko 600g navyse ti na dirt/street zjazd biku zas tolko neuskodi
09.06.2009 - 22:45:04
00
Myslim ze chalanovi sa o tych 600g nejedna, ide skor o princip a o to zbavit sa kladiek napinakov a saltra.

Pokial mas vpredu 32ku tak jazdi co jazdis a snaz sa vsimat ktory prevod pouzivas najviac, pripadne si jeden vyber a simuluj singla

Na zaciatok na dirtaka odporucam 32/16 t.j. 2:1 ja jazdim o nieco lahsi od toho. Zalezi v akom terene sa pohybujes, kazdopadne sa nevyhnes tlaceniu, rvaniu zo sedla celou vahou tela takze sa hodia siroke rajdy pre dostatocnu paku a odolne kluky. A caka ta aj efekt krecek v kleci na rovine alebo dolekop.

Netusim aky mas ram ci mas excenter alebo horizontalne patky takze asi ta caka nakup SS napinaku pripadne jeho vyroba z dural plechu a kolecka prehazovacky.

Casom pride to co robi podstatu SS nakup SS naboja zo symetrickym vypletom a hruba rozeta a pila so sirokou retazou.
Teda ked sa skor nezacnu ozyvat kolena
09.06.2009 - 23:20:56
00
stenqo ... presne tka nejde mi o vahu ale o to aby som nemal prehadzovacku a tolko koliesok v zadu .. niekedy to dost zavadza, ale rozmyslam ze to neham tak ako to je lebo uz terza sa naslapem ako ***** dokopca ... :D
10.06.2009 - 20:17:16
00
Cawte jazdim dirt a street obcas niaky mali zjazdik ale nic extra .... mam v zadu 8 prevodou a rozmyslam ze by osm tam dal single speed .. v predu mam jednu pilu 32 z, co nato powiete? sli by ste dotoho alebo nie? aj dôvod preco .. dakujem

nazdar ja mam singel a chcel by som dozadu amiesto singla kazetu 8 prevodovu
11.06.2009 - 08:48:56
00
keyboard_arrow_up