Mal som uz dost dlho na bajku rovnaku retaz - 8 rokov. Je mi jasne ze som ju mal vymenit skor. Ale dal som sa na to az teraz. Vymenil som ju - kupil som retaz Shimano UG na 7 kolečko. bolo mi jasne ze budu problemy ale skusil som to aj bez vymeny ostatnych komponentov - ratez strielala. Tak som vymenil kazetu (uz to aj tak potrebovala). A tu zacal problem: retaz stale strielala - vzdy pri silnejsom slapnuti retaz preskocila (vzadu) a pretocili sa mi kluky. Myslel som ze je zly orech tak som vymenil aj naboj - zase nic. Vymenil som este aj prehadzovacku ale marne - stale to iste. Uz mam aj kupene nove kluky s prevodnikmi ale akosi sa mi nechce zdat ze by problem bol tam. Moze to byt retazou?
04.07.2005 - 13:33:25
00
moze... moze byt skrivena, alebo nejake blbe ocko. sak si ju kukni pekne detailne ocko po ocku...
04.07.2005 - 17:33:03
00
no moze to byt aj uvolneny kolesom...staci aby sa ti polo o nejaky ten milimeter dva a kazeta sa tiez natoci a retaz chce naskocit na ine koliecko.moze to byt kludne zle nastavenou prehadzovackou.skus to dat do servisu
04.07.2005 - 22:19:25
00
Na tvojom mieste by som vymenil aj pily...
04.07.2005 - 22:30:56
00
keyboard_arrow_up