No tak ked nerobia tak nerobia ale je to velka skoda lebo to bol velice vydareny model.
Inak s tou kabelazou... Ja som ju musel uz raz prerezat a znovu spajkovat a zaizolovat (zmrastovacia hadicka - uplne idealne na toto) lebo sa mi v nej prerusil kontakt - pri pade sa mi presekol jeden kabel asi o suter. Ale aj tak by som bezdrotovy nekupoval. Brat to ma a strasne to zere baterky a potom ked v polovici vyjazdu dojde baterka tak nic moc...
30.01.2007 - 11:56:31
00
No tak ked nerobia tak nerobia ale je to velka skoda lebo to bol velice vydareny model.
Inak s tou kabelazou... Ja som ju musel uz raz prerezat a znovu spajkovat a zaizolovat (zmrastovacia hadicka - uplne idealne na toto) lebo sa mi v nej prerusil kontakt - pri pade sa mi presekol jeden kabel asi o suter. Ale aj tak by som bezdrotovy nekupoval. Brat to ma a strasne to zere baterky a potom ked v polovici vyjazdu dojde baterka tak nic moc...

pises to ako keby sa museli menit baterky kazdu chvilu? mne vydrzie baterky vyse roka v pohode a je to urcite lacnejsie ako menit poskodenu kabelaz...
30.01.2007 - 12:50:06
00
No brat v tom bezdrotovom meni baterky asi 2 krat do roka, co je podla mna dost na to, kolko jazdi (mozno 600km rocne).
A ta kabelaz. Sak si kupis rovnaky kabel v radioamateri alebo hocikde, potom to spajkujes a je to, takze s tou kabelazou problem nevidim. A mne sa kablik rozsekol len raz a to pri pade. Takze staci nepadat a je problem vyrieseny :wink:
30.01.2007 - 17:08:48
00
Na internete som sa díval na tú sigmu targu a sa mi lúbila ale neviem kde ju zoženiem v žiline.Pobehal som pár shopov a všade že im bud došlo pár kusov ktoré už sú vypredané alebo že ho ani nemali. :cry:
30.01.2007 - 20:43:47
00
Mam, cateye enduro 2 a co ten vydrzal. :shock:
Striedam ho na 4 bikoch, v zime v lete v dazdi slnku a doteraz som nemenil baterku. V juni bude mat 4 roky.
Ten sa uz ale tiez nerobi, takze teraz by som bral enduro 8.
30.01.2007 - 21:00:41
00
Na internete som sa díval na tú sigmu targu a sa mi lúbila ale neviem kde ju zoženiem v žiline.Pobehal som pár shopov a všade že im bud došlo pár kusov ktoré už sú vypredané alebo že ho ani nemali. :cry:


V shopoch sa to bude tažšie shánať.Neni to až tak bežne vo veľkom predávaní computer.
31.01.2007 - 09:54:31
00
keyboard_arrow_up