Ahoj bikeri :D Potreboval by som zohnat pravu kluku Truvativ ruktion lebo moja praskla.. neviete kde by som to mohol zohnat ? alebo nema niekto doma ? ak má tak kúpim .. píšte :D
06.10.2012 - 10:07:46
00
Skús ebay, tam to možno nájdeš, ale predpokladám, že jedna kľuka ťa víde celkom dosť.Pozri si bazár a tam nájdeš za 40€ ruktiony alebo hussefelty aj vrátane stredovej osky a v dobrom stave.
06.10.2012 - 10:23:27
00
Ja mam nahodou obe navyse. Tak ak mas este zaujem, napis sem.
06.10.2012 - 19:26:36
00
NAzdar, potrebujem troj/dvojprevodníkovú kľuku na Moj bike. Bike som kúpil z netu nakoľko starý mi ukradli z pivnice. TAk etraz skladám nový. Kúpil som si mnoho súčiastok, niektoré mám aj navyše takže tak.

Chcel by som sa spýtať či niekto nemá trojprevodník/dvojprevodník navyše, kúpim alebo príjmem ako dar :)) Na dobierku... NA novu nejaku paradnu nemam uz prachy, nakolko vsetky uspory co som mal som vycucal a rodicia uz taktiez nemozu sponzorovať, hehe :D A nakoľko by som sa chcel realtívne ešte do konca leta voziť tak dúfam že sa niečo nájde za prijateľnú cenu... do 20€...

//Oska ktorú mám je štvorhran //potrebujem niečo takéto: http://prntscr.com/1n48jg (screen)
24.08.2013 - 15:04:15
00
keyboard_arrow_up