Neviem co si mam mysliet o vidle RST Gila - chcem kupit bike uvazujem nad GT avalanche 2.0 a kelly's Quartz - obe maju RST vidlu. poradi mi niekto, co je to za vidla, resp. aku by som si mal kupit. pozn. chcem do biku investovat tak 12-15 litrov. diky vopred
16.08.2005 - 11:39:00
00
RST NIKDY! Nekupuj RSt vidli su to totalne sunty nech uz je to ktorakolvek...ci gila alebo co...kup si radsej za 15lôitrov daky jazdeny bike kde manitou vydla daka alebo nieco take lacnejsie...alebo kup ten GT ale nech ti vymenia vydlu napriklad za manitou axel elite a doplatis tam par tisic ale rozhodne lepsie nez mat rst vidlu...ale zalezi aj na tom co s tym bikom chces jazdit...ale dake xc po kopcoch,sutroch a tak tak rozhodne treba vidlu inu ako RST ale ak len okolo domu tak ti staci aj ta RST :-)
16.08.2005 - 16:25:55
00
presne tak, ak je nieco na com sa tu vsetci zhodneme tak to fakt, ze RSTecky stoja za hovno...aj ked podla mna kazdy biker prejde svojim RSTeckovym stadiom tak ako ja pred par rokmi (Aerosa)
raz darmo cena je v mnohych pripadoch tym hlavnym faktorom
16.08.2005 - 21:42:30
00
RST vidlu som si len skusil na kamosovom biku a myslel som ze ma *******. Ved to je hrozne...Zacinal som na neodpruzenom biku...potom som presiel na manitou six verzia sport-No a teraz uz mam konecne RS REBA TEAM s tym som sa Vam zabudol pochvalit :-) .
Je to dost husta vidla!
18.08.2005 - 08:29:08
00
No dobre,ale REBA je drahšia ako ten bike čo chce kúpiť a o tom to je.Za tie prachy je gila dobrá.
18.08.2005 - 09:39:44
00
no nizka cena je pekna vec, ale nez mam nadavat a kupovat novu vidlu, tak potom radsej kupit drahsiu hned. ale nie za tolko ako cely bike :-)

a co ine znacky vidly, v tej istej (nizkej) cene - nie je to predsa o daco lepsie?
18.08.2005 - 16:21:20
00
Wizik, musis si uvedomit ze nie kazdy ma Tatka nadseneho pre MTB s 20 litrami k dispozicii pre synove radovanky, myslim, ze vacsina bikerov na Slovensku hlavne tych mladsich je rada ked ma aj RSTecku. Pamatam ked som si kupil svoj prvy bajk za svoje zarobene prachy, bol to obycajny Author Versus s RST aerosov ale vytesoval som sa zneho ako maly, normalne by som s nim najradsej spal pod paplonom. Moja skusenost je taka a je potvrdena viacerymi skusenostami, ze ak nieco dostanes zadara tak si to tak nevazis. Mal som Kamosa, ktoremu sa zapacilo ked som ho raz zobral so sebou jazdit, ocko mu kupil vystroj za 90 litrov a o mesiac ho to omrzelo. A ten bike za 60 litrov doteraz stoji nevyuzity a zapraseny u neho v garazi. Jednoduche ked zbieras prachy na bike alebo hociaky komponent pomalicky stovku po stovku, odriekas si veci len preto aby si si to mohol kupit tak mas z toho radost omnoho vacsiu. Preto uplne chapem mladych bikerov, ktory nemaju prachy nazvys a jazdia na bikoch ktore sa ostatnym zdaju smiesne. Az raz budem aspon trochu pri prachoch tak urcite budem sponzorovat mladych chalanov, ktory maju chut jazdit ale nemaju na to prostriedky.
19.08.2005 - 00:50:48
00
suhlas. len tolko k tomu, ze si uz zarabam sam, takze by som mohol kludne kupit aj drahsi bike, ide o to ze nechcem do toho tolko davat (25 a viac), nie som nejaky velky "biker" len nechcem kupovat sunku za 6 litrov (radsej sunku za 12 litrov :-)
19.08.2005 - 08:41:46
00
Včera mě došel Schiwnn Mesa LTD, a sem zt ní úplně hotovej, je to jak říkáte, když vám celý kolo koupí někdo jinej tak si ho moc nevážíš. Jediný co mě na něm zatím štve je trochu měkčí pérování ale to se spraví. nevíte náhodou někdo jak? :)
19.08.2005 - 09:00:29
00
Bikovanie nie je o tom aky drahy bike mas, ale ci ta to bavi. Ak ta to chyti, tak v pohode okolo 15.000 uz kupis bike s ktorym sa da. Myslim, ze nezarabam zle, a na kupu biku som si dal limit 20.000... Mam vidlu Suntour XCP75 LO, ktoru hodlam znicit (pri 1000 km sa mi zatial nepodarilo) a potom kupim nejaku lepsiu. Kamarat kupil bike za vyse 100.000 a musel ho predat, lebo sa z neho skoro zblaznil. Stale sa bal, ze mu ho niekto lopne... :(
19.08.2005 - 13:50:28
00
Ja mam Demu Asti na ktoru si postupne dokupujem vseliake fajnovosti ale vidlu mam stale RST Gilu. Ked sa o nu starate a nerobite brutal zjazdy je v poho...
Rozmyslal som ci je medzi bikom za 20litrov a 50litrov nejak velky rozdiel a podla mna nie je. 90% vzdy zalezi na bikerovi. Urcite vas uz predbehol biker na ovela lacnejsom stroji a bol LEPSI. Drahe stroje su ***** a na biku predsa nejde o to kolko ste do toho vrazili ale o ten feeling z jazdy...
19.08.2005 - 16:47:46
00
no tiez som si to myslel kym som jazdil na biku za 20 litrov :))

a mas pravdu ze dobry bike neznamena automaticky dobre vykony...
inak raz si tak slapem na biku do drsneho kopca, jazyk skoro na ceste ked si tu okolo mna prefrci do kopca !!! nejaky lesnik na biku za 5 litrov z Tesca a este si pri tom popiskoval...ale zas lytka mal take ako ja stehna...to ma uplne zlozilo...tak som iba v nemom uzase zostal stat ako mi ukazal chrbat
19.08.2005 - 18:00:05
00
presne tak, nejde o drahy bike, a nemam chut sa bat ho co len na chvilu spustit z oci, ked sa niekde zastavim. tych 15 litrov je este prijatelne, len si neviem vybrat. Nechcem vidlu ktoru hned rozbijem a na RST som vela chvaly nepocul.
21.08.2005 - 10:35:52
00
To je prevda,že na biku nezáleži,keď hovoríme o výkone,ale na druhej strane sa oplatý šetriť trošku dlhšie a kúpiť si oveľa kvalitnejšie náčinie.Nie zrovna XTR,alebo jemu podobné,ale niečo čo je už stokrát odskúšané a fakt vydrží.A tak je to aj s vidlami.Radšej kúpim jazdenú Bomberu,ale v dobrom stave,ako novú RST.Ten pocit z jazdy sa nedá porovnať.Len toľko.
22.08.2005 - 13:32:15
00
ja som tiez zacinal najprv s pevnou vidlicou a potom som namontoval RST aerosu. v tom momente som bol najstastnejsi na svete...no a teraz mam RS za 24000-ale som rad ze som zacal s RST.Preco?
mam 28 rokov a nikdy som nic nedostal zadarmo.na vsetko som si sporil-po pri citani vela som si predstavoval,ake by to bolo mat sida ci bombera...ale nudza ma naucila,ze aj to menej kvalitne je pouzitelne.
ja si myslim,ze na tvoje krutenie to bude stacit uplne v pohode - okrem toho,podla testou su tie novsie RST-cka omnoho pevnejsie ako predtym

takze si ju uzi
23.08.2005 - 07:11:49
00
keyboard_arrow_up