No ja zhanam vidlicu na bike,no bike ma na ktory ide vidla so zavitom......a chcem si kupit .....viete mi poradit obchod alebo nazov na nejaku vidlicu zo zavitom????nejaky zoom,rst alebo nieco take diky bikery :D
14.01.2007 - 19:55:28
00
no... Tak pokial viem, tak zavitovky sa vyrabaju len tie nizsie triedy, a myslim ze z tych je naj RST...

ALE! dam ti jednu dobru radu: over si naozaj, ci sa ti tam nezmesti aj normalna, bezzavitova, lebo napr. ja som mal ram Dema Casida, a tam bola povodne ballistic(zavitova), a nakoniec sa tam dala dat aj RST bezzavitova, jednoducho sa tam vosla, a jedine co som musel spravit bolo vymenit hlavove zlozenie...
Ja som takto prerobil asi 4k, lebo v jednom obchode mi povedali tak, a v druhom zase inak...
14.01.2007 - 20:12:36
00
Ballistic, to fakt tu mam na starom biku :lol: Inac strasne makka sracka, ale teraz ma to uz netrapi :twisted:
K teme: radsej poriadne popremyslaj aku chces vidlu, ale RST by som nekupoval. A pisem to preto, lebo ju mam a najradsej by som ju predal, ale nemam prachy na novu( to by som musel predat stary bike a este by som musel najst nejaky poriadny vypredaj) Takze teraz dovody preco ee:
1. Jej zdvih je sice 80, ale najviac som ju stlacil po 40 najviac 30 a to som mal co robit s mojou vahou( 68kg)
2. Mam na nej nastavovanie tvrdosti, ale nech krutim doprava, ci dolava, tvari sa, ze to nema naladu
3. Novu kupis najmenej za 1200, ale potom zistis ze ju chces predat, len to uz bude neskoro( potom bude mat hodnotu nejakych 500 najviac 800)
Takze to si skor kup mizerne Suntour( je aj tak lepsie ako RST) alebo lepsia volba bude lacnejsia Manitou
:wink:
14.01.2007 - 20:44:19
00
no... Tak pokial viem, tak zavitovky sa vyrabaju len tie nizsie triedy, a myslim ze z tych je naj RST...

ALE! dam ti jednu dobru radu: over si naozaj, ci sa ti tam nezmesti aj normalna, bezzavitova, lebo napr. ja som mal ram Dema Casida, a tam bola povodne ballistic(zavitova), a nakoniec sa tam dala dat aj RST bezzavitova, jednoducho sa tam vosla, a jedine co som musel spravit bolo vymenit hlavove zlozenie...
Ja som takto prerobil asi 4k, lebo v jednom obchode mi povedali tak, a v druhom zase inak...


No ja mam dema iseo 2005
14.01.2007 - 21:22:04
00
Ballistic, to fakt tu mam na starom biku :lol: Inac strasne makka sracka, ale teraz ma to uz netrapi :twisted:
K teme: radsej poriadne popremyslaj aku chces vidlu, ale RST by som nekupoval. A pisem to preto, lebo ju mam a najradsej by som ju predal, ale nemam prachy na novu( to by som musel predat stary bike a este by som musel najst nejaky poriadny vypredaj) Takze teraz dovody preco ee:
1. Jej zdvih je sice 80, ale najviac som ju stlacil po 40 najviac 30 a to som mal co robit s mojou vahou( 68kg)
2. Mam na nej nastavovanie tvrdosti, ale nech krutim doprava, ci dolava, tvari sa, ze to nema naladu
3. Novu kupis najmenej za 1200, ale potom zistis ze ju chces predat, len to uz bude neskoro( potom bude mat hodnotu nejakych 500 najviac 800)
Takze to si skor kup mizerne Suntour( je aj tak lepsie ako RST) alebo lepsia volba bude lacnejsia Manitou
:wink:


Jedinu som nasiel rst gila t5 zo zavitom nejak tak,ale matinou alebo suntour som zo zavitom nenasiel na ziadnej webovej stranke mozno ze iba ***** hladam :(
14.01.2007 - 21:29:26
00
no vidis a ja mam T-6, tak si domysli co kupis...
14.01.2007 - 21:31:31
00
troska odbocim od temy co by ste my povedali na vidlu Marzocchi All Mountain 2???mam moznost ju zobrat je to dobra vidla na XC neni to troska prehnane 150 zdvih pevna osa a moja 16ka ram??? :?: :roll:
15.01.2007 - 00:20:53
00
Mimochodom vidlica sa pise s makkym i....
15.01.2007 - 08:49:46
00
Dakujem root ze konecne niekomu napadlo napisat ze sa to pise s makkym mne sa to az tazko cita a tolkokrat to vidim na fore. K teme asi tolko ze aj ja mam gilu t6 zavitovu akurat to trebalo objednat a myslim ze je zbytocne radit nieco drahsie kedze mas asi nejaky cenovy strop .
15.01.2007 - 09:28:55
00
K tej zavitovej vidlici na výber máš ako tam píšu z Rst ale ked chceš trochu ten bik oživit tak mám na obchode nový model Suntouru XCM so závitom štelovanie tuhosti možnost aj blokacie pekní design tak sa popítaj v obchodoch po nej u mna stojí 1400kč.lacnejší model je XCt ta je okolo 1.100kč a dajú sa zohnat aj nestavitelné okolo 500-600kč.Len sa pozri ešte či to nieje starí typ biku ktoré mali ešte širšie zavity.Tieto vidlice majú vnútorní priemer 22,2mm(do čoho nasúvaš predstavec)
15.01.2007 - 09:48:09
00
troska odbocim od temy co by ste my povedali na vidlu Marzocchi All Mountain 2???mam moznost ju zobrat je to dobra vidla na XC neni to troska prehnane 150 zdvih pevna osa a moja 16ka ram??? :?: :roll:

Na fulla by som ju dal ale pri vačšich skokoch alebo tvrdší zjazdoch kope dost na dorzi.Strašne rani na vrchné dorazi aspon čo ju jazdí jeden tady mám ju opravovat tak uvidím čo sa tam kazí.
15.01.2007 - 09:52:06
00
mako, ked je to AM, tak asi nie je na XC...na XC sa o zdvihu 150 neuvazuje ani vo sne. napis presne aky ram mas
15.01.2007 - 16:12:24
00
mako, ked je to AM, tak asi nie je na XC...na XC sa o zdvihu 150 neuvazuje ani vo sne. napis presne aky ram mas


no ja nemam nejaky extra bike je to Dema iseo http://dema.dynatech.sk/index.php/sk/bike/Iseo-26/
15.01.2007 - 17:25:53
00
[quote="Mankono ja nemam nejaky extra bike je to Dema iseo http://dema.dynatech.sk/index.php/sk/bike/Iseo-26/ [/quote]
hm, ta vidla je nejako divne zahnuta...vyzera ako keby bola zlomena :roll:
15.01.2007 - 17:29:47
00
Kolko mas na tu vidlu penazi?
15.01.2007 - 17:43:46
00
keyboard_arrow_up