Author Bikemarathon Súľovské skaly

19.06.2010
4. kolo - Valašsko-Považská séria
MTB maratón
Súľov (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (21)
anarchistaCraObsGreywolfHenojanci30jasopetokubasLakynoMarianSUPoborPa3kPETER MICHALEKrichardlesilvesterSp4joTrancetritolvankesZigo
Inak škoda, že som vo finiši nemohol zaradiť hrubú, chýbali mi nejaké necelé 3 sekundy aby som sa dostal pod 3 hodiny :(
19.06.2010 - 21:08:30
00
Nakoniec pre mňa bola aj 25km začarovaná ale zato som si užil pečenie :D
Takže opečené, dopečené a niektoré žial aj prepečené ale to bude tým, že radšej pretekám ako fotím..a asi aj tým, že nemá význam snažiť sa opiecť každého..a aj dážď sa so mnou hral..a následne došlo k preplneniu piecky ;( ..máte predostreté na tácke..
Dobrú chuť FOTO TU --->http://picasaweb.google.sk/MRK.Estel/MTBSULOV19_6_2010#
Pre náš tím tri pekné umiestnenia 1,2,2 :party: :party: :clap:
Pekní ste dnes boli :muscle: :bow: :bow: :bow:
19.06.2010 - 21:43:16
00
no nebolo to zle, len moj cas mi nejak nesedi s icemanovym :D
19.06.2010 - 21:43:28
00
Tak dnešok hodnotím veľmi pozitívne, do cieľa som sa doplazil síce bez prehadzovačky (2km pred cieľom, tesne pred lúkou nad Súľovom som ju v jednom momente stihol utrhnúť z úchytu a aj zlomiť ramienko - a že vraj XTR niečo vydrží ;) ), ale organizačne je to skvele zvládnutý maratón.

Hodnotenie:
- umývanie: umývam až doma, takže som nemusel stáť v tej dlhej rade
- jedlo: kurčiatko bolo vynikajúce, len priamo vytiahnuté z pece, a nič nie je horšie, ako keď som hladný, mám jedlo a nemôžem ho jesť :devil:
- tombola: snáď za tú prehadzovačku som mohol aspoň bike vyhrať 8)
- parkovanie: lepšie ako v Stráňavách, človek je tvor veľmi lenivý, chcel by parkovať rovno na štarte 8)
- prezentácia: bol som už v piatok sa zaprezentovať na biku (mám to cez kopec), takže bez problémov.
- trať: celkom v pohode, jedinú pripomienku mám k zjazdu do Hričovského Podhradia, lebo na Ostrom vrchu bolo také husté blato, že sa bike nedal ani tlačiť, ani šľapať dolu kopcom na najľahšom prevode, ostávalo iba niesť. To blato sa dá prežiť, ale na lúke bola pokosená tráva, ktorá sa s veľkou radosťou nalepila nielen na plášte, ale aj na pedále a osky kolies, doteraz ju tam skladujem :)

O rok som v Súľove znova, za hocijakého počasia.

P.S: Celkom ma pobavilo, keď som prechádzal cieľ "kolobežkovým" štýlom a z davu sa ozvalo "pozri, šalter v p..i" :rofl:
19.06.2010 - 21:45:25
00
A mňa zas moc teší, že som Latanku spoznala.

Aj mňa skoro, keby Iceman povedal niečo, nevedel som, že si to ty :)

ale na lúke bola pokosená tráva, ktorá sa s veľkou radosťou nalepila nielen na plášte, ale aj na pedále a osky kolies, doteraz ju tam skladujem :)

Keby nebola pokosená, tak by si tade neprešiel :)
19.06.2010 - 21:48:40
00
No a ktorý si bol Ty? Daj foto, možno som Ťa zaregistrovala.
19.06.2010 - 21:50:37
00
Verím, že raz bude aj v Súľove na maratóne sucho.

Neviem, neviem ci by si bol rád .. raz som tam bol a upiekol som sa :!: .. ale pravda, boli to 2x50km s 3k prevysenim.
MiMiNo: XTR je eXTRa money, nie eXTRa durable :lol:
19.06.2010 - 21:52:45
00
No a ktorý si bol Ty? Daj foto, možno som Ťa zaregistrovala.

Stál som na začiatku s Icemanom pred kulturákom či čo to bolo (prezentácia) v šiltovke MTBiker :)
19.06.2010 - 21:54:46
00
Ja som sa rano prehlasil z 50 na 25km. No nakoniec som sa rozhodol nestartovat a ked som uvidel vas borcov co ste isli do toho blata ako vyzerate a ako vyzeraju vase cajgle tak som sa aj potesil ako dobre som urobil. Skoda toho pocasia. Som sa velmo tesil na Sulov. Snad uz o rok bude sucho. Gratulujem vytazom a hlavne Latankovi a Karolovi.
19.06.2010 - 21:58:22
00
tento rok je zakliaty :doh: ..uz druhykrat som nenastupil na start aj ked som bol prihlaseny :worried: najskor to bolo kvoli odvozu,ktory som nejak nezohnal, ale rano o 6tej ked som pozrel von oknom a potom otvoril ntbuk a pozrel radarove zabery z noci, tak som uz ani nelutoval...aj ked viem, ze keby som tam uz bol tak nastupim....no popravde min.rok stacilo..a aj tento-sela+stranavy ...
no nezahalal som a dal som si 147km po cestach necestach 8) takze spoko a sucho..a aj slniecka dostatok :)
...respect vsetkym zucastnenym... ;) mozno zas o rok :clap:
19.06.2010 - 23:16:10
00
Dnes to bolo super, rano prezute Medusky, zjazdiky za jedna ;)

A nie len zjazdiky :clap: keď to drží tak to drží :hai:

Prílohy:

PICT4541.JPG
PICT4541.JPG 640.69 KiB thumb_up0thumb_down

20.06.2010 - 09:34:21
00
2skicool : dufam ze si fotil ako o zavod rad by som sa niekde na tvojych fotkach zase nasiel :$
20.06.2010 - 10:02:21
00
Sulov vcera bol fajn - u mna to bolo o prekonani sameho seba. Kedze som celu trat - kratku - odslapal, odtlacil, dotlacil s narazenym laktom :tmi: Ale teta a ujovia zo sanitky mi to obviazali a islo sa ;) Na zaciatku to bolo vsetko ok. Ale neskor to boj s tratou, bolestou (hlavne pri zjazdoch, tie som isiel sialenou rychlostou 15km/h :tmi: :rofl: )a samym sebou :o :( , ale povedal som si, ze to nevzdam, aj keby co bolo :lol: . Posledne km som myslel, ze budem riadit zubami :sweat: Alenka Zdravotacka mi v cieli vravela, ze som vobec nemal ist, ale to som uz bol v cieli a vsetko bolo ok :rock: . Tusim som ani posledny v kategorii nebol :D \o/

Ako som tak pozeral, tak tych bojujucich bolo viac :lol: Takze :bow: a :clap: vsetkym, ktori dosli a aj tym, ktori nedosli, ale bojovali :bow: :clap:

Bol som spokojny, ze som isiel, lebo by som bol doma roztrpceny, ze som neisiel. Trat oznacena super, zabezpecie takziez na :y: kurca a :beer: na :y: Na konci sa na nas :) aj :sun:

Tesim sa na fotky, fotografov bolo na trati dost ;) Ak mate niekto na fote "pretekara" s cislom 775 :rofl: , tak mozete zaslat na mail roman.tichy@nextra.sk. Velka vdaka :y: :handshake:
20.06.2010 - 10:55:15
00
Minuloročný Súľov a dlhá trať ma neodradila a aj tohto roku som sa dal na dlhú. Blata bolo možno o trochu menej ako minule, ale určite bolo horšie, lebo toto blato bolo ako hustnúca kaša, ktorá sa lepila všade :( Asi najhorší úsek bol zjazd z Ostrého vrchu do Hričovského podhradia po pokosenej lúke. Skosenú trávu neodhrabali a tak sa veselo miesila s nalepeným blatom a vytvárala hmotu vhodnú na stavbu domov :@ Keby aspoň v Hričove bola wapka ...
Inak, trať značená výborne (aj keď po prejazde pretekárov z kratších trás už značenie nebolo potrebné :D); ľudia na občerstvovačkách milí a ochotní pomôcť, s čím bolo treba; sprchy :y: , wapky neviem lebo bike mi umyl Terry (za to ďakujem, máš u mňa :beer: ); jedlo a atmosféra v cieli aj vďaka priateľom výborné :)
Jediné, čo sa dá organizátorom vytknúť - parkovanie na lúke na svahu. Za daného počasia úplne nevhodné miesto. Síce som sa tam na 2krát "vyhrabal" a po mne ešte jedno auto, ale tak sme to poorali (teda hlavne ja :lol: ), že ďalšie autá tam už nepustili a parkovalo sa popri ceste.
Celkovo, aj napriek blatu, z mojej strany spokojnosť, "tréningové" ciele splnené s rezervou 8) , prežité bez ujmy (teda ak nerátam zadné brzdové platničky, ktoré už ale boli aj tak na konci zivota, a odretý lakeť), len neviem či ešte niekedy v budúcnosti blatový Súľov absolvujem. Za sucha to musí byť krásna trať, ale takto ...
A rád som sa spoznal a pokecal s Latankom.
20.06.2010 - 11:27:17
00
Aj ja doplnim, podobne ako RaBa, ze ludia boli super :bow: :y: . Na obcerstvovacke v Bodinej sa starali prikladne a nanutili mi aj to, co som nechcel, ze sa mi to zide ;-) Mal som vsak vyuzit wapku a trochu si dat ocabrat a odlahcit bike a seba :D
Jeden ujo, ku ktoremu som si sadol, mi doniesol ku kurciatku aj caj. Iba tak sam od seba. To som necakal.

Je to radost. Nie taka, ako ked prides do dediny a tam najdes pooblamovane smerovniky pre bikerov.
Velka vdaka takymto ludom :bow: :bow: Nech ich je cim dalej viac a viac :clap: :y:


Naposledy upravil Roman_Zilina dňa 21.06.2010 - 00:46:57, celkovo upravené 1 krát.

20.06.2010 - 11:38:20
00
keyboard_arrow_up