Author Bikemarathon Súľovské skaly

19.06.2010
4. kolo - Valašsko-Považská séria
MTB maratón
Súľov (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (21)
anarchistaCraObsGreywolfHenojanci30jasopetokubasLakynoMarianSUPoborPa3kPETER MICHALEKrichardlesilvesterSp4joTrancetritolvankesZigo
Všetkých, skoro 900 fotiek, bude dnes večer u nás na stránke. Mali byť už včera, len sme akosi nestíhali. Na brode som cvakol takmer všetkých účastníkov 50tky aj 25tky a cca. prvých 10 z dlhej.



parada ...dufam ze sa najdem tiez :)

..inac pocul som ze to kricis a tak som si vybral podla mna "lepsiu" lavu stranu ...no asi to bolo jedno :D
21.06.2010 - 09:59:35
00
Ja som šiel tiež po ľavej strane a ocitol som sa hádam po kolená vo vode :D
21.06.2010 - 10:02:12
00
Zda sa ze bike je uplne v poriadku, dokonca brzdove gumicky na mojich V-ckach vzadu uplne nedoknute a vpredu ubudli mozno nejake desatinky mm.


no ver tomu, že bike v poriadku určite nebude :P ;) ja som sa ku komplet rozborke dostal včera večer a minul som celý sprej TF2 kým som vystriekal bordel zo všetkých možných ložísk, čapov, bowdenov...ono to po umytí možno vyzerá ok, ale realita je žiaľ iná ;( :$ :P

babovky, ja som šiel stredom, žiadne brzdenie :lol:
21.06.2010 - 10:03:54
00
...brzdit v brode? ...ved to sa nerobi :D ...jedine co som stihol bolo pridvihnutie predneho kola ...a myslim ze to bolo az nad kolena 8)
21.06.2010 - 10:05:44
00
tiez som mal ten pocit ze ta voda bola tesne nad kolena. Inak s priebehom celeho maratonu som bol velmi spokojny. Ospravedlnujem sa fotografovi tesne pred cielom, nechtiac som ho skoro :whew: zrazil, posmykalo ma nejak necakane :D
21.06.2010 - 10:10:33
00
tiez som mal ten pocit ze ta voda tesne nad kolena

Ten brod sa asi ani nedal prejsť suchou nohou a to som tam videl rôzne pokusy. Niektorí rodičia si to dali aj tri krát. Najskôr skúsiť hĺbku, či je to fakt také hlboké ako hovorím, späť k ratolesti a nakoniec posledný prechod spolu s ňou. Najlepší bol štýl prechodu "kolesového parníka", čiže ľahký prevod a čľapotať a čľapotať. Zaujímavé bolo, že to tam nikto nepoložil a našťastie všetci prešli bez pádu. Keď bola kľudná hladina, jej výška bola tesne nad náboj.
21.06.2010 - 10:26:24
00
no ver tomu, že bike v poriadku určite nebude :P ;) ja som sa ku komplet rozborke dostal včera večer a minul som celý sprej TF2 kým som vystriekal bordel zo všetkých možných ložísk, čapov, bowdenov...ono to po umytí možno vyzerá ok, ale realita je žiaľ iná ;( :$ :P

babovky, ja som šiel stredom, žiadne brzdenie :lol:

Ja som len vymenil lanko na prešmyku. Bowden k šaltru je vedený v kuse, tak to je bez údržby. Platničky pôjdem kúpiť dnes ak prestane pršať :P Ložiská v strede sa mi nechce pozerať v akom sú stave, ak sa náhodou zadrú nahodím nové :) A čapy s ložiskami v ráme som zatiaľ nikdy nečistil ani nemazal a sú stále bez problémov.
21.06.2010 - 10:30:46
00
S tou hĺbkou cca. po kolená súhlas, záviselo to trochu aj od stopy prejazdu. Ja som to riešil bábovkovsky zosadnutím, po tom ako ma "držali" plášte v zjazdoch by som bol na 100 % prvý a posledný "utopenec" ...

Prílohy:

Komentár súboru: brod
brod.jpg
brod.jpg 31.22 KiB thumb_up0thumb_down

21.06.2010 - 10:38:50
00
no tak ja som hlavne leštil orech, tam sa neoplatí zanedbať údržbu... hlavko spodné ložisko bolo tiež len hnedá voda, stredové ložiská na SLX-ku tiež trošku špiny z vonku čo sa dostalo, ale mal som tam ešte snehobielu vazelinu z poslednej rozborky, takže to bolo ok...inak bowden k šaltru samozrejme mám tiež v kuse, kladky na SRAM-e takéto niečo nemajú šancu prežiť takže tie som rozobral tiež komplet...ovládanie lock-u tlmiča aj vidlice ešte musím dnes premazať...
21.06.2010 - 10:42:19
00
Hlavko dnes ešte radšej skontrolujem, lebo z neho vytieklo v aute dosť hnedej vody. A prekvapivo lock na tlmiči mi do maratónu trochu drhol ale v priebehu sa rozbehal :D
21.06.2010 - 10:46:40
00
inak pred Hričovským Podhradím som dobehol Jura Holáša, hovorím mu že to riadne napálil po ceste do Hradnej a on že taktika bola bomby na úvod a potom to už nejako prežiť...už mal toho dosť, dole v Podhradí ma ešte obehol, predsa len zdvihy nepustia, na občerstvovačke som si ho nevšimol a myslel som si že tam ani nezastavil, hovorím si kua keď ma dá na tom hebede stokilovom tak to sa budem ešte dlho hanbiť...už som sa s tým aj zmieril v cieli a nakoniec som zistil že prišiel až 15 minút po mne :lol: aspoň bola motivácia :$ 8)
21.06.2010 - 10:54:55
00
Hej ľudia, kde beriete tie fotky? Aj ja chcem :( Mal by som mať mrte fotiek, teda aspoň zo začiatku, keďže som prišiel na 50ke posledný do cieľa :D
21.06.2010 - 10:59:25
00
inak pred Hričovským Podhradím som dobehol Jura Holáša, hovorím mu že to riadne napálil po ceste do Hradnej a on že taktika bola bomby na úvod a potom to už nejako prežiť...už mal toho dosť, dole v Podhradí ma ešte obehol, predsa len zdvihy nepustia, na občerstvovačke som si ho nevšimol a myslel som si že tam ani nezastavil, hovorím si kua keď ma dá na tom hebede stokilovom tak to sa budem ešte dlho hanbiť...už som sa s tým aj zmieril v cieli a nakoniec som zistil že prišiel až 15 minút po mne :lol: aspoň bola motivácia :$ 8)

Šak počkaj. Na ďalšiu sezónu chce kúpiť nejaké chrtidlo, zatiaľ to vyzerá na skalpela. Nás bude pekne preháňať :tmi:
21.06.2010 - 11:03:11
00
inak pred Hričovským Podhradím som dobehol Jura Holáša, hovorím mu že to riadne napálil po ceste do Hradnej a on že taktika bola bomby na úvod a potom to už nejako prežiť...už mal toho dosť, dole v Podhradí ma ešte obehol, predsa len zdvihy nepustia, na občerstvovačke som si ho nevšimol a myslel som si že tam ani nezastavil, hovorím si kua keď ma dá na tom hebede stokilovom tak to sa budem ešte dlho hanbiť...už som sa s tým aj zmieril v cieli a nakoniec som zistil že prišiel až 15 minút po mne :lol: aspoň bola motivácia :$ 8)


ja som s nim siel hadam od polovice trate, v poslednom vyjazde (kalvaria ci co to bolo) sa mi zrazu stratil a v poslednom zjazde ked som zahucal hned za poslednym fotografom tak ma obehol :) ...ale dole chodil ako raketa ..mal som co robit aby som ho stihal :D
21.06.2010 - 11:07:42
00
Hej ľudia, kde beriete tie fotky? Aj ja chcem :( Mal by som mať mrte fotiek, teda aspoň zo začiatku, keďže som prišiel na 50ke posledný do cieľa :D


Budu na stranke, musime vyckat do vecera. Ja som sa na jednej uz nasiel, ale tesim sa na tu brodovu ;-)
21.06.2010 - 11:22:09
00
keyboard_arrow_up