o kolkej tam treba byt o 7:30 ci aj neskôr
:?:
07.05.2009 - 15:37:37
00
heh, po necelych 3 mesiacoh od zaplatenia som dostal mailom aj potvrdenie 8)
mimi; zajtra ta 8:30 +/- cakam
07.05.2009 - 16:46:26
00
..improvizacia snad nebude ani badatelna!!!!! :x :idea:


ak by som chcel GPS-mapu, chcle by som vela? má ju niekto?
07.05.2009 - 17:10:42
00
neviem co je esc ;-] ale mato hadam bude vediet
07.05.2009 - 17:24:47
00
ESC mas na klavesnici uplne vlavo hore, z toho logicky vyplyva ze sa stretnete pri europe... :)
07.05.2009 - 17:38:09
00
EuropaShopingCenter
07.05.2009 - 18:52:30
00
Biky nalozene, forma vyladena do C dur ŠTARTUJEME :wink:
08.05.2009 - 05:26:07
00
Bolo fajn,dobry pretek dobre znacenie.Rychly dali sme si pekne do tela.Aj prachu sme sa napapali.Teda aspon na zaciatku.Ponozky sedia,diar sa hodi.Organizacia v pohode jedlo bolo fajn len ta omacka mi neurobila radost.Tie tety sa aj tak namakali v kuchyni.Mam ale jednu vycitku v usporiadatelom,pri dojazde sa motali deti na bicykloch pred cielom a prijazde do neho len tak tak sme ich nezrazili a ledva sa vyhli.Viem mali sa postarat hlavne rodicia,ale viete niektori su lahostajni.Takze znamka odo mna za 1 za preteky a minuska za bezpecnost dojazd do ciela.
08.05.2009 - 17:19:48
00
kvalitka, vdaka!
08.05.2009 - 17:41:04
00
Bolo fajn,dobry pretek dobre znacenie.Rychly dali sme si pekne do tela.Aj prachu sme sa napapali.Teda aspon na zaciatku.Ponozky sedia,diar sa hodi.Organizacia v pohode jedlo bolo fajn len ta omacka mi neurobila radost.Tie tety sa aj tak namakali v kuchyni.Mam ale jednu vycitku v usporiadatelom,pri dojazde sa motali deti na bicykloch pred cielom a prijazde do neho len tak tak sme ich nezrazili a ledva sa vyhli.Viem mali sa postarat hlavne rodicia,ale viete niektori su lahostajni.Takze znamka odo mna za 1 za preteky a minuska za bezpecnost dojazd do ciela.



keby len deti, ja som to v cielovej rovinke este celkom slusne rozbehol (povzbudzovala nejaka fakt ze kocka:d) , v cieli som mal nejako na tachaci 42kmh a nejaky dement na meride meter za cielovou "paskou" sa rozhodol ist napriec cielom. musel som byt velmi hruby aby dement pochopil ze ma uhnut...mohol to byt velmi skaredy pad a jak by som sa pozbieral tak by som mu tu meridu asi roztrhal v zuboch:D

a inak...pekny maraton, organizacia na dvojku (predsa len cakat na jedlo 40 minut:( ), inak vsetko bez chyby.(aj ked na trase bolo jedno miesto, kde som skoro vyletel z neoznacenej zakruty)
co sa tyka trasy - od okruhov sa moc ocakavat neda, chybali mi kopce, tieto brdky nie su moc pre mna, sli sa bomby od zaciatku do konca - ale to mi asi aj celkom vyhovovalo.
08.05.2009 - 19:19:08
00
Dnes parada. Trat taka hrackarska, som sa bavil ako male decko. Organizacia super, az na ten vydaj stravy, co tu uz niekto spominal. Davam jednotku.

Musim sa ale ospravedlnit jednej dame, ktoru som nechtiac trafil kusok po starte polovicnej trate na tom prvom prudsom zjazde. Som sa nestihol osobne, tak aspon takto. Dufam, zi to precitas. A ak si ma pamatas, najblizsie mi povedz a pozyvam ta na pivko/kofolu. Na ospravedlnenie. Snad to tvoj sportovy vykon a zazitok nijako neovplyvnilo...

Inak paradne okolie tam mate okolo tej Banskej Bystrice.
08.05.2009 - 19:55:32
00
ahoj

k vydaju stravy, zial kapacita jedalne je obmedzena a et robia ako robia:(..k dojazdu , ludom 100 x mozete povedat a pojdu jak telce, usporiadatel nie je policajt. snahou bolo urobit pekne podujatie!

Dakujeme BBB, COOLBIKE, MERIDE, KOMPAVE, MOTOR CAR BB, DAVIS (napoje Phoenix), RAUCH, A ONE, VEOLIA VODA, WITZENMANN NADACII EKOPOLIS, PPI, SPORTFUL, LOTTO - GLAMOUR a Najma TJ VIBRAMA MALACHOV..a Inym sponzorom...
08.05.2009 - 20:04:36
00
Bol som tu prvý krát, ale velmi sa mi páčilo. Tá zákruta, ktorú tu spomínali, bola fakt LTT. Mohlo tam byť upozornenie.
a teraz FOTKY FOTKY... :wink:
08.05.2009 - 20:35:47
00
Túto sezónu môj prvý maratón, takže trať plne vyhovovala. Nenapadá ma takmer nič čo by som vytkol, azda len ten mierny chaos pri štarte, a štartovanie z úzkej uličky (v podstate mi to ani nevadilo). Všetko ostatné musím len pochváliť. Cestoviny chutili (ved s Barényi-m neobedujem každý deň :D ) Najlepšie bolo vyhlasovanie tomboly, kedy sa veľká hŕba cien rozdala za chvíľku, čo nahralo hlavne pretekárom, ktorý mali pred sebou ešte dlhú cestu...
Ďakujem, vidíme sa o rok.

predsa len cakat na jedlo 40 minut:(...

ja som na jedlo napríklad nečakal vôbec.. to bude asi tým, že som tam prišiel skôr...
08.05.2009 - 20:42:47
00
tiez som bol velmi spokojny, ani s vydajom jedla a pitia nebol problem
najviac ma za cely zavod vytocili dvaja je...ty motorkari ktori sa raz popri mne prehnali neuveritelne rychlo tak ze som este asi 100m po ich prechode poriadne nevidel pred seba a to nehovoriac o to ze to mam vsetko v plucach, toto mi potvrdilo viac znamych, ale inak verim ze aj napriek tomu boli na trati uzitocny
tiez ma tesi ze som na maratone stretol niektore ikony tohoto fora (napr. Matt, Drotar, Saldi ktorej som nehal aj maly uplatok na zlepsenie Banskobystrickych a Bratislavskych vztahov 8) )
08.05.2009 - 20:46:35
00
keyboard_arrow_up