Beskidy MTB Trophy

04.06.2015 - 07.06.2015
Etapové preteky
Istebna (Poľsko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky, Reportáže, Foto
Zlakala ma tato akcia, tak som sa prihlasil. Z Kosic sme tam uz piati prihlaseny. Sam som zvedavy ako to prezijem. Aspon mam motivaciu na trenning.
07.01.2010 - 19:02:28
00
len pre informáciu, nový prepracovaný web by už mal byť komplet pripravený, takže dúfam, že vám to pomôže pri rozhodovaní zúčastniť sa ;)

http://slo.mtbtrophy.webworld.pl/
12.01.2010 - 09:09:24
00
nejaké novinky z Poľska...

Usporiadatelia Beskidy MTB Trophy 2010 si želajú , aby sa na štarte zišla aj
bikemaratonská elita a očakávajú sa najmä jazdci špecializujúci sa na etapové
preteky horských bicyklov. Na štart beskydského etapáku sa opäť postavia účastníci
Ironbike, Trans Rockies, Crocodile Trophy, Cape Epic a ďalších veľkých bikových
etapákov. Najmä pre nich usporiadatelia vypísali ceny v absolútnom poradí :
" Prize Money Open Category Beskidy MTB Trophy 2010 "
- 1 miesto: 1000 Euro
- 2 miesto: 500 Euro
- 3 miesto: 300 Euro
- 4 miesto: 200 Euro
- 5 miesto: 100 Euro

V jubilejnom desiatom ročníku seriálu poľských bikemaratónov "Powerade Suzuki MTB
Marathon" sú pre účastníkov pripravené zaujímavé ceny. Za účasť v 3 pretekoch (
celkom 11 pretekov) máte šancu vyhrať v zlosovaní karbonový bike Specialized
S-Works v hodnote 6900 €. Tí, ktorí sa zúčastnia 6-tich, 9-tich, alebo všetkých pretekov seriálu budú do zlosovania zaradení 2 x, 3x alebo 4 x. Kto si včas zaplatí štartovné na
minimálne 3 preteky potom dostane ešte prémiový žreb. Maximum žrebov pre jedného účastníka tak bude 5.
Hlavnou cenou jubilejného ročníka bude SUZUKI SX4 , ktoré má šancu získať každý ,
kto absolvuje minimálne 7 pretekov seriálu. Pri finálových pretekoch v beskydskej
Istebne bude v tipovacej súťaži odovzdané toto auto tomu, kto najlepšie odhadne čas
hlavného usporiadateľa Grzegorza Golonka na tomto bikemaratóne.

Pozývame Vás na preteky do Poľska, ktoré ste mali možnosť spoznať a znova budete mať túto možnosť aj vďaka seriálu Kolo pro Život České Spořitelny a seriálu Inter Mountain Series. Na organizácii všetkých pretekov sa podieľa i známy biker Véna Hornych, ktorý pomáha so stavbou tratí, čo je záruka kvalitného bikovania a časomieru zaisťuje česká
firma sportchallenge. Nebojte sa opustiť hranice Slovenska a spoznať nové terény u
našich severných susedov. Zoznam pretekov a propozície nájdete na
http://www.mtbmarathon.com/

8)
14.01.2010 - 17:47:00
00
Dovolím si ísť troška do kontry a možno aj OT. Napriek nie vždy 1OO%-ne pozitívnym kritikám na niektoré podniky našej(myslím slovenskej...)MTB maratónskej scény si myslím že za posledné roky má organizačná úroveň stúpajúci trend.Najmä niektorí noví organizátori dokážu pripraviť podujatie lepšie ako už tradičné podniky. Len chcem povedať že slovenský organizátori by sa tiež mohli snažiť získavať polských bikerov. Lebo niektoré akcie sú hodné väčšej marketingovej podpory, aj v Polsku. Napríklad uverejňovaním reportov na polskom bikovom serveri. Upozorňujem že toto čo tu vypisujem nie je proti nikomu a ničomu,len som chcel povedať že v konečnom dôsledku sa teším na slovenské maratóny. Čo však neznamená že si rád nevyskúšam aj polský,maďarský,český,rakúsky pretek. :bow: :handshake:
15.01.2010 - 12:06:58
00
Ahoj. Beskidy MTB Trophy jsou organizovány sice hlavním polským pořadatelem , ale na organizaci a propagaci se podílí i bikeři a organizace v Čechách a na Slovensku. Konkrétně i Mtbiker.sk. Trasy vedou i přes území Slovenska. A závod v Istebné polského seriálu bikemaratonů Powerade Suzuki MTB Marathon 2010 je zařazen do IMS Inter Mountain Series, kde jsou závody šela (CZE), Duna (HUN) Salz (AUT) Horal (SVK) a Istebna (POL). Neberme ty hranice tak vážně, buďme rádi , že jsme všichni v Evropě. I my z Čech rádi jezdíme na Slovensko na XC i XCM a na hory vůbec.
15.01.2010 - 13:41:15
00
emem, napr Ivan Zima (Horal pre tych co nevedia) sa snazi prilakat bajkerov aj zo zahranicia (stanok na Salzke, na Bike Brno, na kazdej väcsej akcii kam ide), takze sikovny organizatori to uz robia. :) Ale ten tip na reporty o SK akciach na zahranicnych bajkovych weboch je podla mna velmi dobry, to moze byt spravna cesta. Kedze ale zatial asi slovenski organizatori marketingovo nedospeli do stadia ako Golonko a spol. (oslovenie zahranicnych bajk serverov s ponukou spravit sutaz o free startovne a pod.), tak to asi este chvilu potrva. Promo vo forme kvalitneho reportu z akcie + sutaz o free startovne a ubytovanie je podla mna najlepsia reklama. MTB Trophy to na Slovensku zabezpecene mala od jej vzniku a aj tak az tento stvrty rocnik vyzera na o nieco väcsiu ucast SK bajkerov (ale tiez nie prave megaucast). Chce to proste vytrvalu snahu organizatorov a vysledok sa casom dostavi ak si akcia vybuduje dobre meno. Okrem toho - v kazdom state okolo je plno bajkovych podujati, ale za hranicami je ich znamych naozaj len par, takze toto co si spomenul nie je az tak cisto slovensky problem. Ja osobne mam v poslednom obdobi taktiku obmienat maratony, tzn. ist vzdy nove, ktore som este nesiel a az na vynimky nejazdit tie iste znovu. A som len rad ak mam raz za cas moznost ist pozriet aj niekam kusok za hranice. Vlastne je mi jedno ci idem 200-300 km do Polska, do Ceska, do Rakuska, do Madarska alebo na vychod. Tiez nepisem proti nikomu a nicomu, len svoj nazor. A celemu organizacnemu teamu MTB Trophy mozeme akurat tak zlozit :bow: za to, ze si dokazali za 3 roky spravit take meno, ake teraz maju.
15.01.2010 - 18:54:32
00
rád by som upozornil, že zvýhodnené štartovné na MTB Trophy pre Slovákov, Čechov a Poliakov je do 31.1.2010 (na stránke je to ešte po starom do 31.12.2009) ;) takže neváhajte, prihláste sa a využite túto možnosť...stojí to naozaj za to! :clap: 8)

Dnes mi prisiel mail od organizatora, ze mozem platit na cesky ucet do CSOB c.u 219373928/0300 - Grzegorz Golonko. Vyska startovneho je 399 PLZ t.j. 99,5 Eciek. Tak mam platit 115E prevodom rovno do Polska, alebo lacnejsia varianta je 100E do Ceska. Jesus, Dudo vy ste uz zaplatili. Poradte.
21.01.2010 - 12:10:23
00
lakko, samozrejme platili sme v CZK vklad na CZK ucet... (polozis v CSOB na stol EUR a vypises vkladovy listok na CZK ucet v CZK sume, prepocet deviza predaj z pohladu banky) pre troch to vyslo á 97juro aj s poplatkom za vklad
21.01.2010 - 14:14:54
00
Ok , vdaka za objasnenie.
22.01.2010 - 06:40:26
00
Nová podoba stránek Beskidy MTB Trophy spuštěná http://slo.mtbtrophy.webworld.pl/
26.01.2010 - 17:18:19
00
rád by som ešte raz upozornil, že do 31.1.2010 majú Slováci, Česi a Poliaci možnosť platby za zvýhodnené štartovné...platba vopred je stále nejlacnejšia, last minute nebude!!! Už teraz je cez 150 zaregistro­vaných účastníkov...

a nezabudnite potvrdiť svoju účasť aj na Facebook-u ;)

http://www.facebook.com/event.php?eid=273411988510
28.01.2010 - 15:17:21
00
Prihlaseny, zaplatene, potvrdena ucast na Facebooku, prvych 400 km uz mam za sebov. Ale ked bude snezit tak ako dnes v Kosiciach, tak sa tak skoro na bike vonka nedostanem.
30.01.2010 - 21:39:47
00
...prvych 400 km uz mam za sebou...

lakko, neblbni, ved to nenajazdim ani v juli... si bol na Malorce? Ked budes takto trenovat, tak s tebou na trati moc nepokecam... ;)
30.01.2010 - 23:50:35
00
dudo, tiez si myslim, ze to netreba prehanat. ja mam za posledne stryri mesiace najazdene presne 0 km :) mozno pokecame na tej trati ;)
31.01.2010 - 00:47:07
00
Vsak sa nebojte. Pokecame. Vonka som pojazdil len cca 100 km pokial sa dalo a zvysych 300 km mam najazdenych na spinnery. Momentalny ciel mam znizit svoju hmotnost lebo vahu biku uz neviem znizit, alebo by to bolo prilis nakladne :cash: :cash: :cash: . Na spinnery tocim 2-3 krat do tyzdna, po 1 hod (cca 30km) podla tepov v rozmedzi 130-140 tepov/min :whew: :whew: :whew: Od noveho roka sa mi podarilo zhodit 3 kg, este takych 5-7 kg a bude to OK. Snad sa mi to do juna podari, lebo inac to budu galeje, tahat 90 kg po Beskydach. :D :D :D
31.01.2010 - 07:51:25
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Plášte a duše / MTB)
keyboard_arrow_up